En iyi backlink siteleri - En iyi backlink kaynakları - Blog backlink siteleri

TahaYesil

0
İyinet Üyesi
Katılım
10 Şubat 2014
Mesajlar
42
Reaction score
0
Sitemiz her ne olursa olsun, ister ticari amaçlı kullanalım istersek fikirlerimizi daha geniş kitlelere duyurmak için kullanalım, ne kadar doğal olursak olalım yinede rakiplerimizden ön planda olabilmek için en iyi backlink siteleri ile sitemizin tanıtımının yapılması gerekmektedir.

Backlink.jpg


Ancak burada bir durum var ki o da şudur. Bizler kendi sitemiz için backlink elde etmek istediğimizde çok büyük çalışmalar yaptığımızı sanarız. Fakat yanılırız. Çünkü örnek olarak blog backlink sitelerinden elde ettiğimiz backlinkler, nofollow çıkışlı olduğundan sitemize somut bir katkı sağlamayacaktır.

Peki en iyi backlink siteleri hangileri? En iyi backlink kaynakları neler? Sitemden daha fazla nasıl kazanabilirim? Ürünlerimi sitemde daha fazla kişiye nasıl satabilirim?

Bu sorunun cevabını kendi anahtar kelimeleri olan backlink paketi kelimesinde googleda 1. sırada olabilmiş Backlinkci.net sitesi veriyor

Yaklaşık 100 adet nofollow olmayan dünyanın en iyi sitelerinden ve haber sitelerinden sitenizi tanıtarak sizleri üst sıralara taşıyorlar. Pr1 backlink sitelerinden, pr2 backlink siteleri üzerinden, pr3 backlink siteleri, pr4 - 9 a kadar backlink siteleri üzerinden harika bir çalışma sergiliyorlar
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst