İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En İyi Bedava Web Sitesi Üreticileri

ellionbes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaslar,

Piyasada cok fazla blog ve websitesi olusturma sistemi mevcut. Bu baslik altinda genel olarak en basit kuruluma sahip arayuz dostu sistemleri paylasacagim. Genellikle hepsi bedava ve hatta bazi kurulum sitelerinde Web Tasarimci olarak calismakta mumkun. Tamami Bedava kurulum ve hosting ozelliklerine sahip tabii ufak tefek tanitim logolarina katlanamiyorsaniz illaki para odemek zorundasiniz. Ama kesinlikle cuzi rakamlar bunlar.
Bana kalirsa bedava ozellikler de kesinlikle tatmin edici ve kullanisli.

Buyrun burdan yakin,

1. Wix - Flash ve Html5 secenekleri sunuyor. Hareketli flash siteler yaratmak konusunda oldukca kolay bir arayuzune sahip. 500 MB Bandwith ve Storage
2. Weebly - Bence oldukca basarili ve kolay bir arayuze sahip. Kesinlikle tavsiye ederim. Ben kendi sitemi weebly sayesinde kurdum http://www.ptcadvise.info
3. Snappages - Temiz arayuz ve kullanilabilirlik. Flash scripleri sitenize ekleyebilirsiniz. 1 GB Storage.
4. Jimbo - 500 MB Storage
5. Wopop - Kisisel portfolyo siteleri icin ideal. 100 MB storage
6. Moonfruit - Online Shop, Blog, Web Page gibi cok cesitli arayuzlere sahip. 100 MB Storage 1 GB Bandwith
7. Yola - Banner Free Web sitesi kuruculardan biri. 1 GB Storage
8. Webs - Banner Free, Online Shop ozellikleri. 40 MB Storage 500 MB Bandwith
9. Doomby Limitsiz Bandwith ve Sayfa. 250 MB Storage
10. Let`s Eat - Ozellikle yemek veya restaurant ile ilgili blog dusunenler icin hem web sitesi hem de mobil uygulama.
11. Webnode 1 GB bandwith 100 Mb Storage.
12. Edicy - Kisisel portfolyo siteleri icin guzel alternatif. 100 MB Storage, Standart Design

Yeni siteler buldukca eklemeyi dusunuyorum. Varsa eklemek istediginiz buyrunuz.
Varsa deneyimleriniz onlarida paylasin, herkese faydasi olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5