İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

en iyi destek sağlayan domain ve host satan site hangisi?

italiana79

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar, en iyi destek sağlayan, uygun fiyatlı domain alan ve host satan firma hangisi? yardımcı olursanız sevinirim...

italiana79

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

destekten kastım genel anlamda yani web sitemin yayınlaması ile ilgili bir problem olursa,hostla alakalı şeyler,ftp alakalı şeyler gibi...sorulara hızlı cevap veren ve teknik sorunlar çıkartmayan bir host ve domain sağlayan kurum...örneğin ben daha önce bir firmdan host hizmeti aldim,ama linux tabanlı almışım, windows tabanlı ile değiştirmek istediğimde 2 kat ödeme talep ettiler ve host'un geri ödemesini istediğinde daha 2 gün önce aldığın bir host için bir sürü sorun çıkarttılar, yazışma tarzı da hoşuma gitmedi..destek ve hizmet kalitesi çok kötü..

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
destekten kastım genel anlamda yani web sitemin yayınlaması ile ilgili bir problem olursa,hostla alakalı şeyler,ftp alakalı şeyler gibi...sorulara hızlı cevap veren ve teknik sorunlar çıkartmayan bir host ve domain sağlayan kurum...örneğin ben daha önce bir firmdan host hizmeti aldim,ama linux tabanlı almışım, windows tabanlı ile değiştirmek istediğimde 2 kat ödeme talep ettiler ve host'un geri ödemesini istediğinde daha 2 gün önce aldığın bir host için bir sürü sorun çıkarttılar, yazışma tarzı da hoşuma gitmedi..destek ve hizmet kalitesi çok kötü..

Merhaba,

Mesajınızda belirttiğiniz hizmeti www.webabi.net firmasından alabilirsiniz.
İlgili firmayla çalıştığımız neredeyse 4 yıl oldu hiç sorun yaşamadık.

Tavsiye ederim,

iyi günler.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
arkadaşlar, en iyi destek sağlayan, uygun fiyatlı domain alan ve host satan firma hangisi? yardımcı olursanız sevinirim...

geçen gece yarısı 3 gibi ihs'ye destek mesajı gönderdim 5 dk sonra cevap geldi.şuan bir domain düşünüyorum ve ordan olacak büyük ihtimalle.şuanki domainim turkishostta hiç memnun değilim desteklerinden ondan önceki domainim isim tescildeydi msn desteği veriler 1 yıl boyunca 1 sorunuma bile cevap gelmedi.kebirhostta güvenilir diye biliyorum ama hiç çalışmadım.türk ticaret ile myneti tavsiye eden hiç kimse duymadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5