İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En İyi E Ticaret Paketleri İle Para Kazanın

ertankoca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En iyi e-ticaret sitesi paketleri burada.

Alışveriş sitelerinin son yıllarda göstermiş olduğu gelişim ETİD tarafından “Türkiye’de Online Alışveriş Rakamları ve İstatistikleri” konulu çalışmayla bir kez daha gözler önüne serildi.

E Ticaret Sitesi Kurmak İçin Tıklayın.

Türkiye’de ki e-ticaret hacminin geçtiğimiz yıldaki %35′lik büyümesini hatırlatan ETİD, 2015 yılındaki hedef olarak 62 milyar TL’yi gösteriyor. Bu hedef 2012 yılındaki e-ticaret hacminin 2 katı kadar.

En çok satılan ürünlerle ilgili de bir istatistik yayımlayan ETİD erkeklerde en büyük satış hacminin %39 ile elektronik ürünlerde, kadınlarda ise %41 ile giyim ve aksesuar ürünlerinde olduğunu belirtiyor.

Yine istatistiğe göre en fazla satış yapılan iller olarak İstanbul, Ankara ve İzmir ön plana çıkıyor. ETİD’in hazırlamış olduğu raporda daha bir çok bilgiyi bulabilmek mümkün. Tüm bu istatistikler Türkiye’de ki e-ticaret sektörünün girişimciler için büyük avantaj sağladığını gösteriyor.

E ticaret girişimcisi olmak istiyorsanız buraya tıklayınız.

etid-infografik-eticaret.jpg

cahit03

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle ülkemizde E-Ticaret her geçen gün daha da rağbet görüyor. Ben de e-ticaret paketi kullanıyorum. Bu sayede sıfır risk ile ticaret yapma şansına kavuştum. Kendim kullandığım E-ticaret Kiti'ni tavsiye ederim. İncelemek isteyenler için: www.eticaretkiti.com

epikestim8816

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E-ticaret sitesi kurmak değil, o siteye koyacak ürün bulmak, o ürünleri depolamak, sipariş takibi yapmak, geri iade işlemleriyle ilgilenmek önemlidir. Bu tür angaryalarla ilgilenmek için çok vaktiniz ve bir ekibiniz olması gerekir. Benim kullandığım sistemde bu tür angaryalarla şirket ilgileniyor, ben sadece siteme müşteri çekmekle ilgileniyorum. SİSTEMİ BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ>>>

ali.46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SİZE AİT HAZIR KURULU E-TİCARET SİTENİZ OLSUN.!!

SİZE AİT HAZIR KURULU ORGANİK ÜRÜNLER SATIŞI YAPAN E -TİCARET SİTENİZ OLSUN

-Şirket kurma maliyeti yok
-Ofis maliyeti yok
-Stok maliyeti yok
-Operasyon maliyeti yok
-Personel maliyeti yok
-Mesai saati yok
-Sermaye ihtiyacınız yok
-E-Ticaret tecrübenize ihtiyacınız yok
-Yer ve zaman kısıtlaması yok
-Evden çalışarak sınırsız kazanç sağlayın
-E posta hesabınızın olması yeterli
-Evinizin tüm ihtiyaçları indirimli olarak mağazanızda
-Uzun vadeli kazanç fırsatı

BİTMEDİ

-Ticaret mağazası açmak için ihtiyaç duyabileceğiniz herşey anında kullanıma hazır.
-e-Ticaret Sistemi
-Operasyon Desteği
-Binlerce Ürün
-Hazır Ödeme Altyapısı
-Tema Seçenekleri
-Detaylı Raporlama Seçenekleri
-Ücretsiz Pazarlama Eğitimleri

FRANCAİSE BAYİLİĞİ ALIN,AYRICA HER REFERANSINIZDADA ANINDA 200 LİRA KAZANIN.

Detaylı bilgi için özel msj atabilir skype yada mai adresinizi bırakabilirsiniz..

Ansere

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E-ticaret yapmak istiyorsanız ödeme sistemlerinde online ödeme sistemlerinin yeri çok büyük. Çünkü bir çok kullanıcı online alışverişlerde banka bilgilerini vermekten çekiniyor. Bunun için size tavsiye edeceğim bir sistem var. WebMoney online ödeme sitemi.

http://www.wmtransfer.com/tr adresinden kayıt olunuyor.

- Daha sonra bir çok farklı ve basit yöntem ile müşteriler hesaplarına para yükleyebiliyor aynı anda.

- Sizin de adınıza bir WebMoney hesabı açıyorsunuz.

- WebMoney'de alıiverişlerde çok basit ve saniyesinde para gönderilebiliniyor.

- Komisyon oranları rakiplerine ya da alternatiflerine göre çok çok düşük.

En önemlisi de parayı aynı anda alabiliyoruz.

İletişim bilgileri şu şekilde:

E-mail: [email protected]

Skype'dan sürekli destek veriyorlar adresleri: wmzbayi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5