sohbet odaları

En iyi ekran videosu kaydetme programı

Alparslan_Sultan

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
18 Nisan 2008
Mesajlar
773
Reaksiyon
39
Puanları
0
188 Aydır Üye
Youtube videosu hazırlayanların yakından tanıdığı ekran videosu kaydetme programı Bandicam ile bilgisayar ekranında görünen her yeri ya da seçtiğiniz bölgeyi video olarak kaydedebilirsiniz. Özellikle oyun kaydetmek için kullanılan Bandicam ekran videosunu kaydetme programları içinde en iyisidir.

Bandicam-indir-ekran kaydetme programı indir.png


Bandicam download sayfasından programı deneme sürümü olarak indirebilir ve hoşunuza gitmesi halinde de programı satın alabilir ve sürekli olarak kullanabilirsiniz.

Bandicam : https://www.bandicam.com/downloads/ing/
 

ADM_iyi

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
26 Şubat 2003
Mesajlar
122
Reaksiyon
38
Puanları
0
250 Aydır Üye
1080P kalitede donmadan en iyi ekran kaydı yapabileceğiniz program. Oyun kaydetmek isteyenler için de çok cazip bir program. Ancak ücretsiz sürümünde Bandicam.com yazısı videonuzda görünüyor. Full sürümünü almak için Lacivert Bilgisayar'dan TL ile ödeme yaparak satın alabilirsiniz. bandicam.com.tr üzerinden alıyorsunuz.

BANDİCAM LİSANSI SATIN ALMAK İÇİN ÖDEMENİZ GEREKEN TUTAR
Ücret: 281.94 TL (KDV dahil)

BANDİCUT LİSANSI SATIN ALMAK İÇİN ÖDEMENİZ GEREKEN TUTAR
Ücret: 209.65 TL (KDV dahil)
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst