İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

en iyi en sağlam database ?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
evet en güzel örnek google olsun. google den daha yüklü bir db var diyorsan ne diyim.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok mysql kucumseme degil kastım. aslında cok basit konusmak lazım. hersey donanima bakıyor. sonra senin yazılımını sonra da donanınımn yazılımına. su ornegi vereyim. altınızda 4bin motor kamyon var. ve oldukca kuvvetli ama kasası kucuk. bu yüzden istediğiniz kadar mal alamıyorsunuz. ya da tam tersi. kasa dolu ama motoru kucuk yükü tasiyamiyorsunuz.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence önce iş sizin kodlama yaparken veritabanını kasmayacak basitlikte kodlamanızda.. Ve Şunuda belirtmek istiyorum database yavaşlması değilde sisteminizin ya Rem i kaldırmıyor yada işlemcisi kaldırmıyor olabilir. Hani yüksek anlık ulaşım olduğu zaman direk olarak mssql kaldırmıyor mysql kaldırmıyor demiyeceksiniz. öncelikle işlemci kullanımı ve reminiz kontrol edilmesi lazım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5