İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En İyi Gazete

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
M@latyæsporlu' Alıntı:
kalbim bulvar bulvaaaar diye çarpsada :) , zaman kesinlikle en iyisi , e bizde fethullahçılardın yurdunda kaldık bi ara ihanet etmeyelim dimi :p

işte bu yüzden Zaman gazetesine 10m den fazla yaklaşmıyorum. gazete ne kadar iyi olursa olsun midemi bulandırıyor.

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaman gazetesi her zaman çok sesliliğe önem vermiştir. Özellikle Türk ve diğer ülkelerden seçilen makaleler gerçekten iç açıcı derecede şeffaftır. Bu yüzden "Zaman" okumaya gayret gösteririm. Ne de olsa Gerçekler Zamanla anlaşılır ;)

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayni sekilde katiliyorum "zaman" Gazetesine 6 yıldır aboneyim ve halada devam ediyorum Insallah böyle gider dikkat ceken bir yanida... tersten okudugunuzda ortaya cıkan şey "Zaman" Tersten Okuyun birde..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5