İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi hizmeti veren yer neresi?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Aslında konu sadece hosting değil. Sunucu ve Vps te işin içinde var. Bu konuda Türkiye sınırlarına çıkmadan gerçekten iyi hizmet verebilen firmalar hangileridir? Örneğin benim gerçekten memnun kaldıgım 2 yer var. Vital ve Natro...

Ancak konu sadece yüksek uptime ve güvenlik vs. değil. Bunları zaten yapmak zorundalar. Benim bahsettiğim hizmet. Örneğin sunucuda problem oldu diyelim "3-4 saat içinde problemi çözüyoruz" demek hizmet değildir. Tüm verilerinizi geçici bir sunucuya yönlendirip o kayıp zamanı size yansıtmıyorsa hizmettir. İki şeyi karıştırmayalım.
Mesela ben Vital'den sunucu kiralıyordum. Bir kaç sorun yaşadıgımda ticket açmıştım. Bir çoğunda telefonla arayarak yardım etmişlerdi. Hemde abuk sabuk saatlerde.

Sizinde varsa böyle bildiğiniz firmalar paylaşırsanız sevinirim. İşine yarayan çok insan olacaktır. Hep sallıyacak değiliz biraz övelim :)

T

trgy

Misafir
Her zaman övüyorum biraz daha öveyim ni.net.tr'yi. Yıllardır çalışırım ni.net.tr ile osman abi sağolsun 7 x 24 cevap veriyor gerek telefona olsun gerek ticket'a. Ben kadar ticket açan olmamıştır belki de çünkü şu host işlerinden gram anlamazdım. Sağolsun öle böle yapa yapa bana bile öğretti bi çok şeyi.

Bir başka öveceğim firma ise yabancı firmadır. Hostgator. Gerçekten hostgator ile çok şey yapmak mümkün. Onların elindeki sunucular sanırım sayılı kişide varmış. 7 x 24 online destek var ve 1 adet de Türk destek elemanı var. Geçen ay sırf deneme amaçlı girdim destek sistemine. 1 kişi geldi yabancı ama ben Türk çalışan ile görümek istediğimi söyledim ve anında aktardılar. Türk çalışan ile muhabbet ettik, havalar nasıl vs vs.. :D Tek sorunu ise Hostgator'un ftp erişimi aşırı yavaş.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Hostgator sanırım sadece linux sunucu sağlıyor değil mi? Çünkü ben bir ara oradan almaya niyetlendim win sunucu yoktu öyle hatırlıyorum.
ni.net.tr yi ise ilk kez duydum. Onuda iyiler arasına almak lazım demekki ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5