İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi hosting firması; Yoncu.com

utkutay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, birçok arkadaşın kafasına takılan bir soruyu bugün çözüme ulaştıracağız. Acaba sitemi hangi hosting firmasında barındır malıyım? Size şüphesiz en iyi hosting firmasını tanıtacağım; http://www.yoncu.com

Peki neden yoncu.com? Çünkü kesintisiz hizmetin yanında en iyi fiyatlara kaliteli ürün sunuyor. Ben film sitemi bu firmada barındırıyorum ve yoncu.com dan daha iyisini şuana kadar görmedim. yöncuye gelene kadar neredeyse 10 tane hosting firması denemişimdir ve sizlerinde bu eziyeti çekmemeniz için bu firmayı tanıtmaya karar verdim. Kaliteyi, ucuzluğu ve hizmetin elitliğini bir yana bırakalım bu firma diğer hosting firmalarından farklı olarak destek sorularınızı bir kaç dakika içinde yanıtlıyorlar. Ben şuana kadar en az 10 tane destek talebi oluşturmuşumdur bunların hepsini en fazla 10 dakikada cevaplandırdılar. Bu firmanın üzerine bir başka firma olduğunu düşünmüyorum.

Şimdi geçelim paketlere ve fiyatlara;

VDS
ea72nQ.jpg

Siz daha önce bu özelliklerde, bu fiyata VDS görmüş müydünüz? özellikleri arttırsanız da fiyatta pek fazla artış olmuyor.

VPS
wMjL81.jpg

Peki ya bu VPS paketine ne demeli?? Günlük değil aylık 3 TL! neredeyse bedava öyle değil mi?

Peki ya hosting?
SINIRSIZ HOSTİNG ve BİR ADET DOMAİN 1 YIL BOYUNCA 38.99 TL!
KPjPA8.jpg

Aklınıza takılan her soru için cevap yazabilirsiniz. En kısa sürede sorunuza cevap vermeye çalışacağım. Böyle bir firmayı tanıtmayı borç bilirim.

erkolay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hosting hizmetleri için birşey diyemem, bilgim yok da; domain yönetimi - DNS adresi girişinde ip tanımlaması yapılamayışı bir müşterisi olarak beni çileden çıkarıyor. DNS kayıt panelinin iyileştirilmesi lazım acilen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5