İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En İyi Php Çiftlik Scripti V2

MR.CBOX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu arkadaş dolandıcıdır sunucularımızdan bu scripti çaldi script linsansli değildir ***** scriptir çalinti script kullanmak isteyen buyursun kullansın ilerde bi gün script değişirseniz sizinde sunucunuza girip scriptinizi çalar haberiniz olsun boşuna paranızı kaptırmayın.

https://benimciftligim.net/index.php
scripti buradan çaldi wp konuşmaları var isteyene atarım login register benim tasarimimdir alacak arkadaşlari orjinal yazılımcısına yönlendire bilirim

emrkrtl1393

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaşlar bu arkadaş dolandıcıdır sunucularımızdan bu scripti çaldi script linsansli değildir ***** scriptir çalinti script kullanmak isteyen buyursun kullansın ilerde bi gün script değişirseniz sizinde sunucunuza girip scriptinizi çalar haberiniz olsun boşuna paranızı kaptırmayın.

https://benimciftligim.net/index.php
scripti buradan çaldi wp konuşmaları var isteyene atarım login register benim tasarimimdir alacak arkadaşlari orjinal yazılımcısına yönlendire bilirim

Böyle Birşey Yok Kendisi Ahlaksız Biridir Çok Küfür Ediyor. Script Sattım Ona Argo Kelimelere Kullandı Whatsappta Hiç Sevemediğim Biridir Lütfen Böyle İnsanlarla Muhattap Olmayın Script Lisanlıdır Güvenli Şekilde Satın Alabilirsiniz Referanslarım Vardır.

MR.CBOX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yalan sölüyor scripti bu arkadaştan almadim elimde dekontlar var yazılı şekilde herşeyi ispatlayabilirim yazılımcısı ***** alan arkadaşlara davada bulunuyor bu arkadaş hakkındada yasal işlem başlatilacaktir boşu boşuna sitenizi yakmayin (referansları da kacak olarak kurdugu sitelerdir script değişiminde ellerinden yeni aldıgı scriptleri çalmaktadir)
Npngoa.png

emrkrtl1393

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaşlar yalan sölüyor scripti bu arkadaştan almadim elimde dekontlar var yazılı şekilde herşeyi ispatlayabilirim yazılımcısı ***** alan arkadaşlara davada bulunuyor bu arkadaş hakkındada yasal işlem başlatilacaktir boşu boşuna sitenizi yakmayin (referansları da kacak olarak kurdugu sitelerdir script değişiminde ellerinden yeni aldıgı scriptleri çalmaktadir)
Npngoa.png

BU Script Satışı Kapanmıştır Şuana Kadar Satmadım İyi Günler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5