İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En İyi PTC Sistemleri Tek Başlıkta .Ödeme Kanıtlarıyla.(güncelleniyor)

maths

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

:tili:tili:tilison güncelleme: Sistem1, 4.ödemesi eklendi..! :)):tili:tili:tili 12.07.2015
:deli:deli sistem2 ödemesini 1 dakika içinde aldım. :deli:deli
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:deli:deli:deli:deli:deli:deli
KAMPANYA..!!!
Sistem1(ClixSense)'ye referansım ile üye olup Premium Üye olan herkese $2 (Dolar) Paypal Göndereceğim..!
:bira::bira::bira:
Burda amaç sisteme dikkat çekmek ve bu kazancı kaçırmamanızı istememdir. Birlik olup Birlikte Kazanalım. Bu Güvenilir sistemi ess geçmeyin. Bol Kazançlar dilerim..
:deli:deli:deli:deli:deli:deli

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar tek konu başlığı altında sağlam olan sistemleri paylaşmak istedim.

PTC başlığı altında; O bux, Bu bux uğraşmayalım.

Birçok bux sitesine baktım ödeme yapmadılar.

Örneğin; eprofitbux, exprebux, expbux, webuxtoday…ve bunlara benzer birçok site. Site teması olarak bunların aynısı ise ödeme sıkıntılıdır.

Denediğim ödeme sıkıntısı olmayan ve sağlam sistemleri aşağıda huzurlarınıza sunuyorum..!

!!!!
Dikkat etmeniz gereken bir durum tarayıcınızda ad-block eklentisi kurulu ise bazı sitelerde reklamları kazanç yolları göremezsiniz. Bu eklenti reklam engelleme olduğu için bu reklamları görmenizi engelliyor kazancınızı düşürür.
Örneğin; TrBux sisteminde reklamları bu eklenti engellemektedir. Ad-block eklentisi kaldırmanızı tavsiye ederim.

Sistem 1

Clixsense
2007 den bu yana aktif olan sağlam bir sistem.

Reklamlara tıklayarak, anket doldurarak ve görevler yaparak kazanç elde edebileceğiniz bir sistem.
Tıklama başı $0,02. (premium üyeler için)

Ayrıca ClixGrid oyunu ile günde $10 kazanma şansına da sahipsiniz.

Her Cuma ve pazartesi ödeme günleridir. Aksatma yok.

Standart Üye olarak; Sadece reklam tıklamalarından günlük 5-6 cent kazanırsınız.

Anket ve görevlerle bu kazanç günlük $3 - $4 seviyeye ulaşabilir.

Haftada en az 2 anket gelir tanesi $1,33 değerinde.

ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA.!!

Ödeme Kanıtları:
(görmek için üzerine tıklayınız)
(kendime ait kanıtlar alıntı değildir.!!)
Ödeme-1
%25C3%2596DEME%2B1.jpg

Ödeme-2
Not: Ödeme-2 ile Premium üyelik satın aldım..

Ödeme-3
%25C3%2596DEME%2B3.jpg

Ödeme-4
%25C3%2596DEME%2B4.jpg

Ödeme-5
%25C3%25B6deme%2B5.jpg

Ödeme-6
%25C3%2596DEME%2B6.jpg

Ödeme-7
%25C3%2596DEME%2B7.jpg

Ödeme-8
%25C3%2596DEME%2B8.jpg

Ödeme-9
%25C3%2596DEME%2B9.jpg

Ödeme-10
%25C3%2596DEME%2B10.jpg

Ödeme-11
%25C3%2596DEME%2B11.jpg

Sistem 2

Neobux
2008'den bu yana güvenilir sağlam siteler arasındadır.

Reklamlara tıklayarak, anket doldurarak ve görevler yaparak kazanç elde edebileceğiniz bir sistem.
Tıklama başı $0,02 (remium üye için).

Standart Üye olarak; Sadece reklamlara tıklayarak günlük 9-10 cent kazanabilirsiniz.

Anket ve görevler ekstra kazanç sağlar sizlere. OFFERS başlığı altında minijob görecleri kazancınıza kazanç katacaktır..

ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA.!!

Ödeme Kanıtları:

Ödeme-1
%C3%B6deme1.jpg

Ödeme-2
%C3%B6deme2.jpg

Ödeme-3
neobux%2B%C3%B6deme3.jpg

Sistem 3
BU SİSTEM YALAN OLDU
ÜYE OLMANIZI TAVSİYE ETMEM.
SİTE YÖNETİMİ CEVAP VERMEDİ, DEFALARCA YAZDIĞIM HALDE.!!!!

Trbux
Bu sistem Türkiye’mizin insanına ait Türk yapımı olan bir PTC sitesi,

Sistem daha çok yeni ama gelişmesi çok yakındır.

Reklamlara tıklayarak ve görevler yaparak kazanç elde edebileceğiniz bir sistem.

Sadece reklamlara tıklayarak günlük 3-4 cent civarında kazanabilirsiniz.

Sistem yeni olduğu için bu şekilde zamanla artacağına inanıyorum.

Yapılabilir düzeyde görevleri mevcut olduğu için başlangıç olarak yaklaşık 9-10 günde $1,00 kazanabilirsiniz.

Ödeme Kanıtları:

Ödeme-1
%C3%B6deme.jpg

Ödeme-2
%25C3%25B6deme2.jpg

Ödeme-3
%C3%96deme3.jpg

Ödeme-4
%C3%96deme4.jpg

Ödeme-5
%C3%B6deme5.jpg

Ödeme-6
%25C3%25B6deme6.jpg

Ödeme-7
%25C3%25B6deme7.jpg

Ödeme-8
%C3%B6deme8.jpg

Ödeme-9
%C3%B6deme9.jpg

Sistem 5
Ekli dosyayı görüntüle 6554
OjoOo
Tık başı: $0,02 (premium için).

Standart Üye olarak; Sadece reklamlara tıklayarak günlük 4-5 cent kazanabilirsiniz.

Görevleri de tamamlamak size ekstra kazanç getirecektir.

ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA.!!

Ödeme Kanıtları:

Ödeme-1
ojooo%2B%C3%B6deme.jpg

Sistem 6
Ekli dosyayı görüntüle 6555
CashnHits
2007'den bu yana aktif olan bir sistem.
Reklamlara tıklayarak ve video izleyerek kazanç elde edebileceğiniz bir sistem.

Sadece reklamlara tıklayarak günlük 4-5 cent kazanırsınız.

ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA.!!

Sistem 7

[FONT=&quot]CASHTREAM[/FONT]
Reklamlara tıklayarak kazanç elde edebileceğiniz bir sistem.

En düşük ödemesi $0,10. Aynı gün ödeme.

Sadece reklamlara tıklayarak günde 2-3 cent kazanma fırsatı.

ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA.!!

:yeho:yeho:yeho
8 sistemde toplamda günlük kazanç $0,61 dolar.
Ayda; 30 x $0,61= $18,3 kazanma inkanınız.
:ehule:ehule:ehule
!!!! DİKKAT
(Bakın bu sadece reklamlara tıklayarak kazanacağınız miktar; anket ve görevler bu miktarı en az 7-8 kat artırmanızı sağlar.)

Diğer kazanma yöntemlerini görmek için, Görüşleriniz ve Sorularınız için BURADA bulunan iletişim formuna yazabilirsiniz.

Buradan da özel mesaj gönderebilirsiniz.

24-48 saat içinde cevap verebilirim.

Şimdi gelelim bir çok kişinin PAYPAL sıkıntısına.!!!
Bazı arkadaşlar kazanıyorlar ve paypal hesaplarında para birikiyor.
Ama bunu nasıl çekeceklerini bilmiyorlar yada herhangi bir bankada hesapları yok alamıyorlar yada Paypal'a güvensizlik duyup hesaplarını vermek istememekte.
:deli:deli:deli
Buna çözüm olarak belli bir bedel karşılığında Paypal hesabınızı anında nakte çevirebilirim.!!
İster İŞ Bankası hesabınıza havale ile, isterseniz istediğiniz bankaya isminize yada hesap numaranıza havale/EFT yolu ile gönderebilirim.
Ücretlendirme için lütfen iletişime geçin.

6536d1395933530-paypal-hesabinizi-nakite-cevirebilirim-paypal.jpg

Diğer kazanma yöntemlerini görmek için, Görüşleriniz ve Sorularınız için BURADA bulunan iletişim formuna yazabilirsiniz.

Buradan da özel mesaj gönderebilirsiniz.

refsiz linkler;

1. probux.com
2.clixsense.com
3.neobux.com
4.trbux.net
5.ojooo.com
6.cashnhits.com
7.cashtream.com

makaleyazarı1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birşey sormak istiyorum
15 kadar siteye üye oldum reklam tıklama vs.
görev bölümlerinde PTSU da verdiği sitelerin çoğuna ben zaten üyeyim
nasıl bunları yapıp ekstra para kazanacağız???

maths

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birşey sormak istiyorum
15 kadar siteye üye oldum reklam tıklama vs.
görev bölümlerinde PTSU da verdiği sitelerin çoğuna ben zaten üyeyim
nasıl bunları yapıp ekstra para kazanacağız???

benim referansım olduğunuz bir site varmı?
yani vermiş olduğum sitelerden birine üye oldunuz mu?

her sitenin işleyisi farklı bazı sitelerde görevler ve anketler mevcut bazılarında ise reklamlara tıklama var sadece. görev ve anket olan sitelerin tamamında reklam tıklamalarıda mevcut zaten.
dediğim gibi siteler toplamda 0,53 dolarlık günlük getri yapar aydada ortalama 16 dolar civarında.
mesela insanlar bir siteye giriyor. 0,10 dolar getirisi var günlük çekim limiti 2 dolar mesela ee zaten 0,10 ile 20 günde 2 dolar sadece o siteden ve sadece reklamlara tıklayarak kazanıyorsun harcadığın zaman da 5dk. bunlar istiyor ki hemen 2dolar hemn 3 dolar kazanalım.
haa bunların olması içinde bazı sitelerin offers ve task denen kısımları var yani anketler ve görevler bunları tamamlamanız size fazladan kazanç sağlar mesela konuda bahsettiğim clixsense de anket gelir her hafta o ankete uygunsan ve o ankete denk gelirsen alırsın 1,33 doları bir anketten. denk gelmek ne demek gün içinde belli aralıklarla 3-4 kez siteyi ziyaret etmen denk gelmen için yeterli olacaktır.

makaleyazarı1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm, cevap için teşekkür ederim
Sizin listenizde gördüğüm trbux 'a biraz önce kayıt oldum.

Benim sorum şu: diyelim ki bir sitenin offer ya da task bölümünde örneğin "probux sitesine üye ol 5 gün tıkla 0.5 kazan" gibi öneriler oluyor ben zatenprobux ve diğer bir çok siteye üyeyim o zaman bu task gibi fırsatlardan nasıl yaralanacağım ? çünkü hep aynı siteleri sign up yapmamızı istiyorlar

maths

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Benim sorum şu: diyelim ki bir sitenin offer ya da task bölümünde örneğin "probux sitesine üye ol 5 gün tıkla 0.5 kazan" gibi öneriler oluyor ben zatenprobux ve diğer bir çok siteye üyeyim o zaman bu task gibi fırsatlardan nasıl yaralanacağım ? çünkü hep aynı siteleri sign up yapmamızı istiyorlar

tasklar ve kayıt ol kazanlar farklı. crowdflower kazançlarına bağlı görevler yayınlanır mesela yada superrewards yayınların bunların içinde görevler anketler var bide ayrı sitelerde toluna anketleri yayınlanır offers başlığı altında.

TRbux sistemi türkçe ve ülkemize ait:) sistem yeni bırakmadan tıklamalara devam edin orada gelişecektir. yakın zamanda randıman almaya başlarız oradan. :) kolay gelsin bol kazançlar.
trbux'a yeni görevler eklenecek muhtemelen. takipte kalın..

access

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
paypal

alışveriş güvenli bir sekilde gerçekleşti tesekkürler.

maths

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu güncel sistem 2 için ödeme talebinde bulundum. sanrım bu gece yarısı yatacak çünkü ödeme günleri pazartesi ve cuma saat 17 de bu saat newyork saatine göre, Türkiye saatine göre cumayı cumartesiye bağlayan gece yarısı 00.00 oluyor :)

konu güncel sistem 2 için ödeme talebinde bulundum. sanrım bu gece yarısı yatacak çünkü ödeme günleri pazartesi ve cuma saat 17 de bu saat newyork saatine göre, Türkiye saatine göre cumayı cumartesiye bağlayan gece yarısı 00.00 oluyor :)

sistem2 ödemesi alındı.. :) tam söyledikleri vakitte ödeme gönderdiler. sistemlerim bu şekilde güvenilir sizde üye olun sizde kazanmaya başlayın :)

attachment.php

maths

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu güncel kazanmaya devam yeni ödeme talebleri yaklaştı :)

maths

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güncel yeni ödemeyi 2 güne istiyorum ekleyecem:)

maths

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu güncel yeni ödemeler yolda arkadaşlar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi