İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi sayaç hangisi?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar sitelerimde sayyac.com kullanıyorum çokda memnunum aslında.

Ama arada bakıyorum anahtar kelimelere;

-kızlık bozma
-p*rno izle

vsvs. aramalarla google üzerinde arama yapılarak siteme ulaşıldığını söylüyor sayyac, ama benim sitelerimin öyle içeriklerle yakından uzaktan alakası yok. O anahtar kelimelerle siteme ulaşmaları imkansız.

Bu niye olabilir acaba sizce?

Herhangi bir hit arttırma, autosurf sitesi falanda kullanmıyorum.

Siz hangi sistemi kullanıyorsunuz ve memnunmusunuz ?

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende hangi sistemi kullanacağımdan emin değilim düzgün bir sistem kullanan arkadaş varsa önerirse bende sevinirim..

Laptec1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok ben öyle bir sorun yaşamıyorum kesinlikle kullandığınız sitenin dosyalarınde bi yerde vardı o kelimeler tüm dosyaları etiketleri tarayın.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Kople bir tarama yapıcam çok yakında, sitenin alakası yok, internet dünyasındaki dolandırıcılık olaylarını yazıyorum sadece. Sitenin ilk zamanlarında autosurf kullandım 10k kadar hit sağladım siteme, ama uzun zamanır kullanmıyorum, onların bir izi kaldı belkide :S

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
realist var ama ne kadar sağlıklı bilemem
sayyac bence en iyisi şuanda,
tabi analitiği de öneririm

classy34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlinewebstats öneririm kulanımı anlaşılır sade açıklıyıcı .

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Eski konu hortlamış azcık :) Flash counter kullanıyorum ve gerçekten 10 numara. Aradığınızdan fazlası var bu sayacta, tavsiyemdir arkadaşlar ;)

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
statcounter ve analystic. statcounterin yeni sürümünde güzel bir özellik var. hangi arama kelimesinde, googledan kaçıncı sıradan geliniyor, onu gösteriyor. "Ben google'da 1.sıradayım" diyen kişiler denemeli, hiç de öyle hep 1.sırada olunmuyormuş :)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
statcounter kullanan bir arkadaşım google reklamlarına kim tıklamış bunu canlı canlı goruyor resminide göstermişti. Ancak bende çalışmadı belki ayarı vardır diye. Yani birisi google reklamına tıkladıgında ip adresini yerini bölgesini görebiliyorsunuz. Bu güzelliği var eger google reklamınıza saldırı yapılırsa googleye belge olarak kolayca sunulabilir. Diğer sayaçlarda var mı bilmiyorum bu sistem?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5