İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi site kurulumu Joomla ve Wordpress

eminszer

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Site kurmayı düşünen arkadaşlara önerim ya joomla kullanmaları ya da wordpress. bnlar sürekli güncellenen ve gelişime açık olan içerik yönetim sistemine sahipler. kolay kullanıma ve birçok özellikler sunan eklentilere sahipler. Kullanımına dair ve kurulumuna dair internetten de pek çok yardım makale veya videolar bulabilmeniz mümkündür. Ancak sadece site kurmakla kalmayın içerisinde de bir yandan para kazanabileceğiniz programları öğrenin. Böylece hem yazarak kendinizi geliştirir hem de para kazanabilirsiniz.
Joomla ve wordpress hakkında kurulum ve bilgi almak için şu makaleden yararlana bilirsiniz. ayrıca en iyi hosting firmalarına da değiniyor. :

http://www.onlineparashop.com/site-kurmaya-hazir-misin-wordpress-ve-joomla-en-iyileri/

izmirliyakamoz

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
e ticaret yapmak isteyenlerin kurması gereken yönetim e-commercedir unutmayın. joomla veya wordspresslede yplr ancak, en iyi commerce..

eminszer

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
evet katılıyorum... hem daha kaliteli temalar var commorcede e ticaret için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5