İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En İyi Slogan Yarışması !

asynchronous1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sloganyarisma.png

Blackline Software & Programming için logomuza ve web sitemize en uygun sloganı arıyoruz!

Yarışmada gönderisi en iyi slogan olarak seçilen katılımcıya aşağıda özellikleri bulunan bir(1) yıllık hosting paketi verilecektir.

300 MB Web Alanı
10000 MB Trafik
Limitsiz MySQL
Limitsiz Subdomain
Limitsiz e-Mail

ve diğer standart Blackline hizmetleri.

1-30 Ekim 2010 tarihleri arasında Blackline için düşündüğünüz sloganı, isim, soyisim ve adresinizi T.C kimlik numaranız ile birlikte [email protected] adresine göndererek yarışmaya katılabilirsiniz.

Sonuçlar:
Katılımcıların gönderdikleri sloganlar 1-7 Kasım 2010 tarihleri arasında Blackline Software & Programming yönetimi tarafından incelenecek ve Blackline’ın yeni sloganı seçilecektir. Aynı zamanda gönderilen sloganların bir listesi de 1-7 Kasım 2010 tarihleri arasında burada yayınlanacaktır.

Katılım Şartları:
Yarışmaya katılabilmek için;
- İsim, soyisim, açık adres ve T.C kimlik numaranız ile birlikte önereceğiniz sloganın da yer aldığı bir e-postayı [email protected] adresine göndermeniz gerekmektedir.
- Bir kişi yarışmaya sadece bir kez katılabilir ve sadece bir slogan gönderebilir.
- Katılımcılar, yarışmaya başvuru sürecinde beyan ettikleri bilgilerin doğruluğundan sorumludurlar. Bilgilerin yanlış beyan edilmesinden kaynaklanabilecek sorunlardan Blackline sorumlu tutulamaz

Detaylar: http://blacklinesoft.com/?bl=kampanyalar

YS Belge No: 1925

asynchronous1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kayıtların güvenliği ve konunun ciddiyeti açısından. Ayrıca bir nebze de olsa kişilerin birden fazla katılım sağlamasının önünün alınması için talep ediliyor.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
verilecek hosting hesabına 1 yıl destek ne yönde olacak ayrıca ne tür bi güven sağlıyorsunuz ?
bunların cevabını bekliyorum

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ahanda slogan
"Ucuz etin yahnisi yavan olur"

asynchronous1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verilecek hosting hesabına 1 yıl destek ne yönde olacak ayrıca ne tür bi güven sağlıyorsunuz ?
bunların cevabını bekliyorum

"ve diğer standart Blackline hizmetleri." Tüm müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizi kazanan yarışmacımıza da sunacağız. Blackline müşterilerinden bir farkı olmayacak. Güven konusunu biraz daha açarsanız yardımcı olabilirim. Tam olarak ne öğrenmek istediğinizi anlamadım. Özür dilerim.

Ahanda slogan
"Ucuz etin yahnisi yavan olur"

Bu yorumu neden yaptığınıza anlam veremedim.

İyi çalışmalar dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5