İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi soruya 1 adet Kaspersky Internet Security 2011 lisansı hediye. KAÇIRMAYIN

AmacDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Aşağıda verdiğim blog adresinde Kaspersky Genel Müdürü Murat Göçe ile röportaj yaptık. Kendisi güvenlik sektörü ile ilgili en iyi soruyu sorana 1 adet Kaspersky Internet Security 2011 lisansı hediye edecek. ;)

Seçilen kişiler yine blogda her ay açıklanacak.Yorum sistemi ile sorularınızı sorabilirsiniz. Grçek isim ve doğru email kullanmanız gerekiyor sadece.

muratgocakaspersky.png

Burayayaz.com‘un tasarım değiştirmesiyle beraber ilk roportajımı da Kaspersky Lab Türkiye’nin Genel Müdürü Murat Göçe ile yaptım. Öncelikle buradan vakit ayırıp sorularımı yanıtladığı için kendisine teşekkür ediyorum.

Murat Göçe 1980li yıllardan beri bilişim sektöründe teknik uzman ve yönetici olarak çalışmıştır ve halen çalışmaktadır. Özellikle güvenlik çözümleri alanında firmalara hizmetler sunmaktadır. İş deneyimlerine kısaca göz atalım:

Genel Müdür – Kasperksy Lab Türkiye Bilgisayar ve Ağ Güvenliği 2008 -
Genel Müdür – Helyum Bilgisayar ve Ağ Güvenliği 2007 – 2008
Genel Müdür Yardımcısı – Lidyum F-Secure Bilgisayar ve Ağ Güvenliği 2005 – 2007
Satış Müdürü – D-Tek Nec Computers Bilgisayar ve Ağ Güvenliği 2004 – 2005
İş Geliştirme Yöneticisi – Sentim Bilgisayar ve Ağ Güvenliği 2003 – 2004
Genel Müdür Yardımcısı – Nod32 Bilgisayar ve Ağ Güvenliği 2002 – 2003
Genel Müdür – Panda Türkiye Bilgisayar ve Ağ Güvenliği 2000 – 2001

Röportajımızın sonunda Murat Göçe’nin bir de süprizi olacak okuyucularımıza. Dikkatle okuyunuz.

Yazının devamı: Kaspersky Genel Müdürü Murat Göçe ile Röportaj

AmacDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Henüz soru soran yokken kazanma şansınızda yüksek. Ama katılım yok böyle bi r fırsata hala.:hmmm:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben sorumu burdan sormak istiyorum, bütün güvenlik şirketleri en iyi yazılımın kendilerinde olduğunu söylerler, ben neredeyse bütün bilinen güvenlik yazılımlarını denedim ama web dünyasında olduğum için bütün virüs programlarından gol yedim, eseti avastı trendmicroyu kis i g datayı avirayı pandayı hepsini denedim, ama bilgisayarımdaki backdooru silemedi. Siz Kis müdürü olarak eski sürümlerde olmayan birşeyi yeni sürümlerinize kattığınızı düşünüyormusunuz?
oraya da eklemem gerekiyorsa eklerim

AmacDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Bu soruyu buradan sorarsan malesef Murat bey bakmayacaktır. Yazı altından sorarsan daha iyi olur.

AmacDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Yorumunu onayladım. Fakat roportajı okusaydın bu soruyu zaten sorduğumuzu görebilirdin. Farklı bir soru sorarsan daha iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5