İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi toplistler önerileriniz

M

murme

Misafir
arkadaşlar ben toplist kullanmiyorum suan hitiö 600tekil 2500cogul civari önerebilceginiz ii hit göndere toplistleri siralarmisiniz adresleriyle beraber umarim fake şeyler yazmassınız

E

erotikbul

Misafir
:) senbul , yazmış nettegez'i teşekkür ederim.

Ancak murme, siteme kod felan koymam demiştin, unutma hit toplistlerin kodlarından sana zarar gelmez. Hit toplistlere ne gönderirsen onu alırsın ve bir text link kodu senin sitenin açılış hızını azaltmaz bence.
NetteGez gerçekten ilginç bir toplist oldu,
Gelen giden raporlarına göre bugünkü bazı gariplikler:
26 238
16 221
4 132
2 159
1 106
en ilginci (!) 0 117. 0 gönderip 117 hit alan bile olmuş bugün :) Sanırım hit göndereni korumak için ybirşeyler yapmak gerekiyor. Neyse haftaiçi birşeyler düşünürüz. :)

Onun dışında bedava100 ü öneriyorum.

M

murme

Misafir
text link eklenebilir tabide bannerlar java oluo bide kodların içinde öldürüo sayfayi

E

erotikbul

Misafir
murme' Alıntı:
text link eklenebilir tabide bannerlar java oluo bide kodların içinde öldürüo sayfayi

Nettege için mi dedin bilmiyorum, ama bence yanlış düşünüyorsun.
http://www.nettegez.com/kod.htm

Hit toplistlerde hit göndererek yükselebilirsin. Bu yüzden hite göre sıralama yapan (iyinet, realist) gibi java kodu bulunmaz banner seçeneklerinde..

M

murme

Misafir
beyler sedo tracker nasil eklicem sayfama yardım edermisiniz bi türlü bulamadim yerini

M

murme

Misafir
çözdüm kardeş sagolasin

arkadaşlar bende 5-6 domain varda onları host almadan godaddy hizmeti ile bi url ye yönlendirsem orayada sedo tracker eklesem o domain icin sayarmi acaba___????

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murme' Alıntı:
çözdüm kardeş sagolasin

arkadaşlar bende 5-6 domain varda onları host almadan godaddy hizmeti ile bi url ye yönlendirsem orayada sedo tracker eklesem o domain icin sayarmi acaba___????

elbette sayar sonuc olarak 1000 domaininde olsa hepsi tek url ye gidiyorsa ve sayacı o url ye koyduysan sayar :)

Q

QuicK

Misafir
Bedava100.com (Kullandiklarimdan diğerleri pek iyi degil) Bedava100'dede eg-zotik icerikli siteniz varsa cok guzel gonderir. Diğer sitelerde gonderdiginizin altinda gonderiyor bazen.
Vaynet çizgisini bozmus.. Popup vardı gecenlerde halen varmı bilmiyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi