İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi ücretsiz magazin teması. Üstelik Türkçe

Çok Asi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HotNewsPro25-turkce-wordpress-magazin-temasi.jpg

WordPress’in ücretsiz temalar tarihin de ki en iyi temalardan birisi olan HotNews Pro teması artık herkese açık dağıtım da. Temanın özellikleri saymakla bitmeyecek seviyede. Hem Magazin görünümü hem de blog görünümü, bünyesinde gömülü en önemli eklentiler, özel sayfa şablonları ve benim entegre ettiğim bir kaç özellik ile çok özel bir ücretsiz WordPress Temasıdır.

HotNews Pro 2.5 Türkçe WordPress temasının bazı özellikleri;

• Magazine Görünümü
  • Blog Görünümü
  • Slayder
  • Açılır Menü
  • Kategori İkonları
  • Sosyal Paylaşım Butonları
  • Rastgele Yazılar Eklentisi
  • Reklam Alanları
  • Özel İletişim Formu
  • Özel Arşiv Şablonu
  • Ve daha fazlası…

Demosu, indirme linki ve özelliklerinin ve kullanımın detaylı anlatım videosu.
yönetici notu: makaleyi tam olarak burada paylaşıp alta kaynak bırakabilirsiniz.

Çok Asi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akşam üzeri baş gösteren isimtescil'in dns sorunu düzelmiştir, şimdi siteye sorunsuz girilip dosyalar sorunsuz indirilebiliyor.

caddenet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm. Domain ve hosting alınmış http://demo.theme-junkie.com/forester/ tema tarzı yayınlamayı düşündüğüm, affilite ( yazacağım yazılar ve konularla yönlendirme yapacağım ) ve reklam alacağım bloglarımı bağlayabileceğim wp site ihtiyacım var.Ne şekilde forester benzeri temayı uygularız.. Premium Kategorisindeki gibi bir temayı yukarıda belirttiğim kullanıma uygun Tema Kurulumu + Güvenlik ve Hız Optimizasyonu + Türkçeleştirme + Seo Optimizasyon ve Kurulum dahil yapabilirmisiniz. Ayrıca destek olunacak.( sitenin düzgün çalışmasını ve para kazanmasını istiyorum.)
saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5