İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi ücretsiz sayaç

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhabalar.. sitelerimizde kullanabileceğimiz detaylı istatistik tutan ücretsiz sayaç önerilerinizi paylaşırmısınız? onlinewebstats.com, sayyac.com gibi.?

Parthenian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bütün sayaçlardan şikayetçi olan bir çok insan tanıyorum. Biri sayyac tan diğer başka birinden ama Google Analitiğin üstüne yok bence ücretsiz ve en doğru sonucu veriyor. Herhangibi link eklemene gerek kalmadan. Son düzenlemeyle Gerçek Zamanlı Analiz özelliği sayesinde şu an sitende kim var nerden neyle gelmiş yeni mi eski mi gibi ve daha bir çok konuda sana bilgi veriyor aynı anda. Başka alternatif aramaya hiç gerek yok. Ben online olanları rakamsal olarak sitede göstermek istiyorum diyorsan onunla ilgili bir tane WP eklentisi var ama ben gerek duymadım.

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bütün sayaçlardan şikayetçi olan bir çok insan tanıyorum. Biri sayyac tan diğer başka birinden ama Google Analitiğin üstüne yok bence ücretsiz ve en doğru sonucu veriyor. Herhangibi link eklemene gerek kalmadan. Son düzenlemeyle Gerçek Zamanlı Analiz özelliği sayesinde şu an sitende kim var nerden neyle gelmiş yeni mi eski mi gibi ve daha bir çok konuda sana bilgi veriyor aynı anda. Başka alternatif aramaya hiç gerek yok.
Kesinlikle katılıyorum, Google Analytics 1 numara, her açıdan ...
Ben online olanları rakamsal olarak sitede göstermek istiyorum diyorsan onunla ilgili bir tane WP eklentisi var ama ben gerek duymadım.
Ben Online olanları sitede göstermek istiyorum, nasıl yapabilirim ?

Avantaj

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Beyler yardım edermısınız acaba analıtık kodumu kaybettım yanlız sıteden alıcam nereden bılemıyorum .

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod:
<script type="text/javascript">
var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www.");
document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));
</script>
<script type="text/javascript">
try{ 
var pageTracker = _gat._getTracker("[COLOR="Red"]UA-xxxxxx-x[/COLOR]");
pageTracker._trackPageview();
} catch(err) {} 
</script>
UA-xxxxxx-x yazan yere kendi kodunu ekle. Kodu ise Google Analytics'e http://www.google.com.tr/analytics adresinden giriş yaparak öğrenebilirsin.

Bilgi: http://support.google.com/googleanalytics/bin/answer.py?hl=tr&answer=55603
http://support.google.com/googleanalytics/bin/answer.py?hl=tr&answer=55488

Avantaj

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
yaptım sımdı nasıl anlıyabılırım onun oldugunu.

Ekleme: Tesekkur ederim.

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Analytics giriş yap, yeni versiyonu varsayılan yap, Home bölümünden 'Gerçek Zamanlı Analiz' ile ;)

istikrar

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Site yöneticisi tarafından kafasına göre yazdığım konuyu değiştirdiği için bu konuya yazdığım yazıyı kaldırıyorum.

Kafasına göre yazılara müdehale eden forum çalıştırdıklarını sanan üç beş cocuğun sitesine ne destek veririm nede bundan sonra bu siteye girerim. selametle

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site yöneticisi tarafından kafasına göre yazdığım konuyu değiştirdiği için bu konuya yazdığım yazıyı kaldırıyorum.

Kafasına göre yazılara müdehale eden forum çalıştırdıklarını sanan üç beş cocuğun sitesine ne destek veririm nede bundan sonra bu siteye girerim. selametle

Bir daha da gelmem Davos'a diyorsun :) sen de haklısın ...

Ekleme:
Ben online olanları rakamsal olarak sitede göstermek istiyorum diyorsan onunla ilgili bir tane WP eklentisi var ama ben gerek duymadım.
Ben Online olanları rakamsal olarak sitede göstermek istiyorum, nasıl yapabilirim ? Lütfen yol gösterin ...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63

Mesajınızda farklı bir webmaster forumunun adeta reklamını yapan içerik olduğu için düzenlenmiş.
Bu tür eylemler kesinlikle yasaktır.

istikrar

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Mesajınızda farklı bir webmaster forumunun adeta reklamını yapan içerik olduğu için düzenlenmiş.
Bu tür eylemler kesinlikle yasaktır.

Ne yani kendinizi tekmi sanıyorsunuz bu alemde başka sitenin adresi yazamazmı sitenizde zaten konuyu okumanız anlamanız gerekiyor ilk önce, daha sonra bir uyarı yazacaksın veya özel mail ile bu durumu buradaki kullanıcıya bildirirsin, sitenize saygı göstererek birnevi size hizmet eden sitenize konular acan kullanıcılarada saygı göstermiş olursunuz. Bu size bir şey kaybettirmez. Bakın o başka sitenin linkki dediğin sitede istediğin sitenin linkini koyabiliyorsun, O siteden daha büyük bir sitemiziniz yoksa daha kücük bir sitemisiniz burayı anlayamadım, başka site linki ne demek burayı anlayamadım.

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaşlar yapmayın,

o değil de, ben bu "Google Analytic"deki "Gerçek Zamanlı Analiz"de verilen "Sitede şu anda XX aktif ziyaretçi var" bilgilerini sitemde nasıl gösterebilirim ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5