İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En İyi Virüs Programı Hangisi ?

H

halilarici

Misafir
En İyi Virüs Programı Hangisi ?

Zararsız dosyalar,e-postalar,zararlı web siteleri,bir ekteki resim dosyalarına saklanıp Bilgisayarınıza sahip olan Virüsler,Trojanlar,Truva Atları ve daha birçok virüs.Ve hergün binlercesi üretilen virüsler.
Bir kaç araştırmayla şu bilgiye ulaşabileceğinizi düşündüm.
1-BitDefender 2010
2-Kaspersky 2010
3-Webroot 2010
4-Norton 2010
5-ESET Nod32
6-AVG Anti-Virus Pro 2010
7-F-Secure Anti-Virus 2010
8-G-Data 2010
9-Avira AntiVir 2010
10-Trend Micro 2010
Ben bu sıralamaya inanmıyorum.Avira Virüs Programı önerilmez ve önerilmesi bile teklif edilemez.
Kaspersky İyi Olabilir ama PC'nizi çok iyi kasar.
BitDefender denemedim.
Eset PC'nizin açılmasını zorlaştırır.
AVG demosunu denemiştim iyi olabilir.Ama övünülücek kadar değil.
Mcaffe Aralarında bile geçmiyor.Pcyi kasmaz Dell Bilgisayarlar için çok iyi ve iyi bir virüs programı.
malware-graph.png

*ComputerBild dergisinde yayımlanan AV-Test.org zararlı yazılım algılama sonuçları (Sayı 18-23, 17.08.2009 - 26.10.2009)

Benim Önerim Size Mcaffe ama bunlar benim yorumum.Daha başka bir yerde nederler bilemem.
İyi Forumlar dilerim.

A

abdullahsabit

Misafir
kaspersky kasar,eset yaramaz,avast kullandım tasarım olarak koruyucu olarak güzeldi ama zamanı biti:D

şuan comodo internet security kullanıyorum.1 senelik lisanslı ücretsiz olan çok iyi nedenmi pc olsun web olsun yaptığın her hareketi gözlüyor hemen koruyor pc benim çökerdi virüs yüzünden hep bunu kullanıyorum sorun yok 1seneden beri sorunsuz devam ediyorum.ücretsiz olması avantaj bide:D

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
herkes onları söyler sonra kullanır aa öteki daha iyi der. yıllardır aynı terane.
microsoft security kullanıyorum ben. çıktığı günden beri.

Sezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ESET de denedim Avira AntiVir de ikiside sahane ben tavsiye ederim gercekten.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
kaspersky 2010 ve 2009 da yapılan analizlere göre en iyi virüs programı ama 2011 olarak biraz altta pc yi kasma sebebi malum güçlü bir yazılım oldugu için pc iyi değilse kurmayacaksın comodo virüs programını deneyebilirsiniz ama yinede favorim kaspersky

H

halilarici

Misafir
Ben Mcaffeyi kullanıyorum pcde virüs yok.Microsoft security essentials bunuda kullanmıştım bunuda önerebilirim.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bedava antiviruslerden en iyisi avast free antivirus paralıları bilemiyorum

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
en iyisi kaspersky ama pcem dandik diyorsanız eset.Neden derseniz ben kendim trojan yaptım ve tarattırdım jottide.Sadece iki program virüs buldu bunlardan biri nod32 trojen olarak buldu öbürüde panda ama panda reklam virüsü olarak gördü.Yani bu durumda en iyisi nod32 diyebilirm

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Hiçbiri :D Windowsu arasıra combofixle tarat ,tamamdır.Zaten webmasterlerin linux dağıtımlarından birini kullanması gerekiyor.Çünkü kolay kolay keylogger ve trojan yemiyor. :)

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
en iyisi kendi antivirüs programım yani kendim, güvenmediğim yere girmiyorum bile..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5