İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En kalitesiz hizmet veren www.sitemde.com geri iade bile yapmıyor !!!

256renk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar....

Bundan yakın bi zamanda reseller aldım sitemde.com adlı firmadan.

Ve o gece tüm sitelerin tasınması gerekliydi diğer yerin kapanacaığından.

Arkadaş ilgilendi taşıdı ama baktımkı adamların sitesi bir kapanıyor bir açılıyor.

Ulaşılmamazlık çok oluyor. Geri ödeme istedim. Ve yapmadılar. Taşıma yaptıkları vs. için. Nerde kaldı 7 günde 15 günde geri iade garantisi.

Geceleri sitelere ulasılmıyor. Ara ara kesinti oluyor. www.sitemde.com da ulaşılmıyor. Ama arkadaş bunu bir türlü kabul etmiyor. Uptime yüksek fln diye... Sonuçta ben hizmet alsam niye geri iade isteyim ki ???

Bence çok daha iyi firmalar var bu firmaya karar vermeden önce bir düşünün....

Ayrıca arkadaşın geri iade kavramını bilmiyorum. Ben hizmetden memnun değilsem geri iade isterim. Ama bu bir sebep değilmiş. Nerde sorgusuz geri iade ???...

Ben çok zengin biri değilim etrafa para dağıtacak kadar.

Ben bu talebimi 24 saat geçmeden söyledim hemde...

Sizde kendinizi bir benim yerime koyun bir hizmeti alamıyorsunuz paranız geri istemezmisiniz?

Farklı bi yerden host aldım çok memnunum. Ama olan parama oldu. Sitemde tercih etmeden önce bunları bi okuyun öyle tercih edin...

Sonuç olarak

Sitemde.com : Destekler iyi Hizmetleri Berbat.....

Başka arkadaşlarında başından geçmiş sanırım bu.
1- http://www.r10.net/hosting-sirketleri/258600-sitemde-com-ulasamiyorum.html
2- http://www.r10.net/hosting-sikayetleri/259686-sitemde-com-artik-tak-etti.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5