İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Kazançlı Sistem: Adhidprofits.. Ödeme Kanıtlı !!

cmetin_88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
YÜKSEK KAZANÇ, DÜŞÜK RİSK, DOĞRU SEÇİM: ADHİTPFOFİTS

Size şu an piyasadaki en populer, en kazançlı, en güvenilir, riski en düşük yatırım sistemini tanıtacağım. Elbet her sistemin riski vardır ve yarın ne olacağı bilinmez. Bu nedenle kontrollu ve sizi üzmeyecek miktarlarla girmenizi öneririm ama bu sistemimizi güvenilir kılan faktör sitenin adminin UBP gibi aylardır ayakta olan yatırım sitelerinin olması.. Sitenin mantığı kısaca 45 dolarlık reklam paketi alıyoruz ve gunluk 10 reklam seyrediyoruz.. her 45 dolarlık paketimiz 1-13 gün arası kendini 56,25 dolara tamamlıyor ve %25 kar etmiş oluyoruz. Kazancımızı anlık olarak takip edebiliyoruz ve istediğimiz zaman çekebiliyoruz veya istersek yeniden paket satın alabiliyoruz.. Ben bu siteye 5 paket yani 225 dolarla girdim ve 3 gün içinde 100 dolar çekim yaptım.. Ödeme kanıtlarını konunun ilerleyen kısımlarında görebilirsiniz.. Çekim taleblerim 5 dakika içinde hesabıma geçti.. Siz de bu sisteme gecikmeden girin ve kazanmak için geç kalmayın..
*Reklam paketi satın alarak yatırım yapabilceğiniz bir Amerikan firmasıdır.
*45 Dolara reklam paketi satın alıyoruz.
*Aldığımız reklam paketi toplamda bize %25 kar getiriyor yani 11,25 dolar toplamda 56,25 dolar olarak geri dönüyor.
*Günlük sabit getirisi olmamakla birlikte her an dakikada bir veya 15 dk 10 dk yani her an kazançlarınız panelinize yansıyor.
*Bazen 1 günde bazende en geç 13 günde 56,25 dolarınızı alıyorsunuz. Oldukça kısa bir süre değil mi?
*Sistemin üyeleri her geçen gün kat ve kat artıyor.
Günlük 10 reklam izleme zorunluluğu var ama merak etmeyin her reklam 10 sn ve video değil web sitesi izleme şeklindedir.
Sistem ücretli reklam üzerine işlediği için reklam gelirlerinden bizlere komisyon ödemektedir. Dilerseniz sizlerde ücretli reklam verebilirsiniz.
*Ayrıca tüm bunlara inanmıyor güvenemiyor veya kendi gözümle görmek istiyorum derseniz sistemin sahibi akşamları skypete sürekli açık ve ingilizceniz var ise sohbet edebilirsiniz.

Adhitprofit Güvenilir mi?

Güven veren taraflarını anlatmadan önce her ne olursa olsun bu tarz sistemlerde riske edeceğiniz miktarları yatırmanızı öneririm.
AdHitProfits tamamen gerçek reklam geliri üzerine kurulmuş bir sistemdir.Bundan dolayı bize sabit olarak kazanç vadetmez.
Reklamlardan günlük,saatlik,dakikalık ne kazanılırsa anında bizede komisyon gelir.
Hyip siteleri gibi anaparamıza aylarca el koymaz.Ayrıca site admini diğer sistemlerinden dolayıda insanlara güven vermiş
birisidir.En önemlisi ise PAYZA’yı kullanmasıdır.
Neden Payza İle Çalışması Önemli?
Çünkü Payzada Dispute olayı var.Yani payzadan başka bir payza hesabına para gönderdiğinizde 45 gün içerisinde şikayetinizi
yazarsanız büyük ihtimal gönderdiğiniz para payza tarafından size iade edilir.
45 gün içinde sistem kaçtı gitti.Biz payzaya dispute açarak bu paramızın iadesini isteriz.Zaten 45 gün dayanırsa sistem
biz anaparamızı kurtarrız.Burdan da şu anlaşılıyor ki AdHitProfits’in PAYZA ile çalışması uzun soluklu düşündüklerinin
göstergesidir.

Kayıt için ----> Adhitprofits

refsiz (adhitprofits.com) :(
ekranresmi2013050121070.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5