İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En kutsal bez don!

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İlahiyatçı Zekeriya Beyaz, "Ne türban ne pantolon, en kutsalı don..." dedi.

Orada neler oluyor programına katılan Zekeriya Beyaz, türban konusundaki tartışmalara ilginç cümlelerle katıldı. "O ya da bu bez parçasının hiç birinin kutsallığı yoktur" diyen Beyaz Hoca, bakın sonra nasıl devam etti;

"Onu da takar bunu da giyinir, öbürünü de sarar başına. Allah’a aittir niyet kimse bilemez. Dolayısıyla insanları böyle kıskaca alıp kıstırmanın bir manası yoktur. Ne türbanın kutsallığı vardır, ne pantolonun ne de donun… Eğer bir şeyi örtüyorsa en kutsal şey dondur o zaman! Bezde kutsallık arıyorsanız bir şeyi örttüğü için, en önemli yerleri örtüyor dolayısıyla en kutsal olan kilottur" dedi.

GENÇLERİMİZ GAVURLAŞTIRILIYOR

Hülya Avşar'ın boynundaki haç benzeri kolye ile başlayan tartışmalar da Beyaz Hoca'nın gündemindeydi. Özellikle genç kızların kulak ve boyanlarına haç taktığını belirten Beyaz Hoca, "Son zamanlarda misyonerlik serbest bırakıldı. Hata onlara haklar tanındı. Bugün Türkiye de kanunsuz ama kanun himayesi altında kiliseler açılıyor. Bütün gençlerimiz Hıristiyan olmuştur Hıristiyan olma yolundalar. Gençlerimizi gavurlaştırmaya, Hıristiyan yapmaya çalışıyorlar. Ve o misyonerlerin propagandası sonucu boyunlarına hac takmak modernlik oldu" dedi. (Kaynak: Hürriyet)

Kaynak : http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=105165

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Allahu Ekber ya ... Bu adam şaşırmış harbiden az uz değil çok şaşırmış ÇOOK

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Zekeriya beyaz mı o adam hala yaşıyor mu ya ?

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Haksızmı?

Türk Aile yapısı kültürü dejenere ediliyor. Ortaya atılmış bir türban sorunu ( siyasi alet ) toplumumuza bakıyorum maşallah kızlarımız az kaldı donsuz gezecek (tövbe tövbe). İsterse yobaz desinler ki yenilikçiliği herzaman desteklerim ama toplum örflerimizden uzaklaşıp giyim ahlakındanda kopmamız beni yeterince endişelendiriyor. Sonuç olarak bence haklı, Türban takmak takmamak sorun değil millet donunu çıkaracak onu engelleyin demek istiyo bence sizce?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Din adamı dediğin oturaklı olacak. Ciddi olacak. Ciddiye alınmadıkça aptal aptal yorumlar yapıyor.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben yorum yapmak istemiyorum söyleyecek birsey bulanamadım saskınlıktan :S

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Doğru söylüyo ama yanlış örnek veriyo adamın içimi fesat yoksa saf taklitimi yapıyo anlamadım :)
Bu arada bunun kafasını çekiçle yarmışlardı demek boşuna değilmiş :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sonuçta adam istediğini elde ediyor.......
Biz burada onu konuşuyoruz.

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Vaybe söyliyecek birsey bulamıyorum, aslında söylerimde sonu pek iyi olmaz :p

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birilerinin maşası adamlar konuşuyor

fetva makamı bu adamlar değil ciddiye alıp tartışmak bile yalnış

birilerinin istediği gibi konuştuğundan seviliyor bu adam tv ler populer yapıyor birileri istiyor diye.

niceleri var

medya maymunu dolu memleket.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
yoktur tabii arkadaşlar, (edit;bana göre)

siz deterjanla yıkanan, yerde gezen, çamaşır ipine asılan, süs olarak takılan, modası olan, magazini yapılan bir bez parçasının (örnekler çoğaltılabilir) kutsal olduğunu legalpara edebilirmisiniz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5