İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En meraklı halimle yazıyorum

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Selam olsun tüm kainata. Paralel evrendekilere de selam. Walter'a, Peter'a Liv'e de selam. Hepinize ameke. Aklımı karıştıran ve düşünürken bu nasıl oluyor lan diye kendi kendimi yerken, aynı zamanda bu soruların hiç bir zaman cevabının olmadığını bilerek öleceğimi bilmem beni daha çok meraklandırıyor sayın okur. (bu paragrafın biyerinde bi gariplik var sanki?)

Bazı şeyler insanlığın bilemeyeceği sorulardan ibaret sayın okur. Mesela en bilindik bilinmeyen ufolar. Varlar ama nerdeler diye soruyoruz. Neredeler derken uzayda olduklarını elbette biliyoruz ama bu hangi evrenin uzayı. Tepemizde duran uzay boşluğundamı yaşar bu garip yaratıklar yoksa başka bir evrenin uzayından mı gelmekteler?

İnsanoğlunun doğuşundan beridir var olduklarını düşünenler var. Haklılar aslında. Kimisi inanmaz böyle şeylere ama bana bazı anlatılanlar o kadar mantıklı geliyor ki çok uç düşünmeye başlıyorum. Mesela uzaylıların insan olduğunu düşünenler var ve bu bir grup insan topluluğu değil. İşi cemiyete dökmüşler. Neyse. İnandıkları şeye gelecek olursak eğer bu uzaylı dedikleri insanların bizden binlerce ışık yılı ilerde yaşayan varlıklar olduğunu ve teknolojileri de çok uç noktalarda olduğunu söylüyorlar. Belgeselini izlemiştim. Çok mantıklı geldi. Neye göre buna inanıyorum bilmiyorum. Yani filmlerdeki gibi koca kafalı pörtlek gözlü yeşil yaratıklar yok. Görünüşleri bizlere çok yakın ama DNA yapılarında bi gariplik olabilir. Bilemiyoruz tabi.

İnternette dönen ve resmi uzay bloglarındaki fotoğraflara baktığımızda standart boyda bir insanın içine giremeyeceği kadar ufak araçlar görebiliyoruz. Bu araçların içine insan standartlarında birşeyin giremeyeceği aşikar sayın okur. Birde şöyle düşünelim. Ya o uçan nesneler insansızsa ve keşif aracı olarak kullanılıyorsa? Sonuçta bizimde keşif uçaklarımız var.

Uzay ve uzaylı konuları hiç bir zaman kapanmayacak ve belkide bir ufo, bir uzaylı ne bileyim bir atmosfer dışı yer göremeden öleceğimiz için bunları düşünmemize bile gerek yok. Bunu bile bile ölmek değişik bi fantazi olsa gerek. Belli de olmaz hani. İnternet, ufolar tarafından kaçırılan insanlarla dolu. O insanların yerinde olmak isterdim aslında. Hiç birisi nerede olduğunu bilmiyorlar aslında ama yine de beni kaçırsınlar aga. Değişiklik olur. İzin günlerinde kapının önüne çıkmayan ben uzayda neler yaparım bilmiyorum. Bi ekşın arıyorum ama hadi hayırlısı. Merak uyandırıcı o kadar çok konu var ki, buradan yazsam fabl olur. Hade CUT!

bir blog yazısı

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Çok uzun yazmışsın, özetlesene 2 satır şunu...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
özet olarak: uzaylı var mı yok mu?

nesly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence uzaylılar var. Bu koskocaman evren sadece insanoğlu için ayakta duruyor olamaz! Tabii bence! Belki de uzaylılara göre bizler karınca topluluğu gibiyizdir, kim bilir. Bir fizikçi olarak söylüyorum; sonuçta algılama gücümüz bu kadar olduğu için bilemeyiz. Bana kalırsa zaten tek bir evren bile yok, evrenler var.
Ama insana mı benzerler, neye benzerler, bilemem. Mesela biz balıkların nasıl yaşadıklarını okyanusa bir kamera koyarak öğreniyoruz, şimdi balıklara su dışında yaşayanlar var deseler, ve de balıkların idrak gücü olsa,bence inanmazlar! çünkü suyun dışına çıkamazlar. O gördükleri kameraları da sanırım ufo sanırlar, ya da ne ad verirlerse. Ben de çok uzattım ama bence uzaylılar ya da isimleri ne ise varlar!

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Evrende bizden başka canlı olmadığına inanmak aptallık olurdu.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Buna matrix'den bir cevap vereyim; Soluduğunun hava olduğunu mu düşünüyorsun?

Laklak bir yana;
Uzayda nokta kadar bir yerde yaşıyorsak geri kalan alan niye abi?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yıl olmuş 2012 hala bir ufo görebilmiş değilim
delikanlı gibi çıkıp bizde varız abi deseler ne olur ki? ne var yani bu kadar saklanacak
biz de dostuz.

lennonist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ortaya çıksalar sen ben kaldırırız ama bazı insanlar büyük psikolojik travma yaşayabilir ayrıca uzaylı korkusu olan insanları da unutmamak lazım diye düşünüyorum.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Güneşe karşı şöyle yan tut, al sana UFO
0002807_gural-venedik-37-cm-kayik-tabak.jpeg

Işıklar saçmasını istiyorsan, akşam etrafına şunlardan sar, al sana UFO
Q7fZaGU.jpg

Yine yetmez ise, arada bir aynaya bak,

Yıl oldu, 2013; bir daha zırlama böyle

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ne kullansam ki

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5