İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En nefret ettiğiniz Türk Dizisi hangisi?

AkvaryumZevki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Konu açılırken örnek olarak Deniz Yıldızı verilmiş.
Sonuna kadar katılıyorum. Her gün annem yüzünden izliyorum. Dizide en sevmediğim şey bütün olayların biriler tarafından örtbas edilmesi, herkesin elinde bir koz olması, mesela Mert'in başına gelenlerin sorumlusunun Yiğit olduğunun söylenmemesi çok saçma, söylersin adam girer hapse kurtulursun, bundan korkacak ne var ki :)
Hele ki bugünkü bölümde yapılan skandal dünya tv tarihine geçecek türden. Herkes karın ortasında gezerken, Pelin Yiğitle hastane bahçesind ekonuşuyor ama kardan eser yok :) Özgür ve Mehveş'in okulun yakınındaki yol kazma çalışmalarında 1 karış kar var, okulun bahçesinde kardan esame yok :)

Sevmediğim baka bir dizi ''Kurtlar Vadisi'' yıllarca aynı senaryo ie ekranda kalmayı başarabilen başka bir dizi dünyanın hiç bir yerinde yoktur sanırım :) 20 bölümde bir esas oğlanlar haricinde bütün oyuncu kadrosu değişir ve Polat ile adamları her zaman diğer oyuncuları alt eder :) Tek fark ölen kişilerin lakapları. Yok Tombalacı, yok Testereci, yok Karagümrüklü falan filan :) Yancıları da hiç değişmez, Halo dayı, cart dayı, curt dayı :) Amca Baba yarısıdır derler ama dizilerde Dayı'lar cirit atıyor :)

Ö-E Tasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hiç bir dizi izlemem ama propaganda yaptığından emin olduğm tek dizi "türkan" adlı diziden nefret ediyorum

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Hepsi abartısız kötü .Tek işte maksat muabet olsun diye izlenenler var onlarda boş vakit katletmek için :D Yoksa düzgün diziler torbaya girmedi...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bugün 'öyle bir geçerki' dizisinde benim sitemlerimi duymuşlar, son reklamdan sonra sadece 3sn yerine bu kez nerden baksanız bi 10 sn gösterdiler öyle bölüm sonu yazdı :p

Avrupa birliğine uyum sürecinde reklamlar saatte sadece 12dk olcaktı sözde, ama hala yürürlüğe giremedi o yasa... Reklam arası dizi izlemek ayrı bir işkence zaten...

Gerçi kanallarda çözümü buldular diziler tutmuyor, maliyetler yüksek... Dayıyolar 3-4 saat izdivaç programını, nerdeyse sıfır maliyetle kitliyolar ekrana milleti :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5