İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En soğuk yeni yıl esprileri (seneye görüşürüz)

0
Onaylı Üye
Reaction score
18
2019 yılı geliyor. Yeni yılla beraber espriler de yapılmaya başlandı. Son gün, son dakikalara kadar bile yeni yıl esprileri yapılmaya devam edecektir. Her sene tekrarlanan esprilere yenilerini katmakta pek mümkün görünmüyor; her şeyi çabuk tüketme alışkanlığımız, yeni yıl esprileri içinde geçerli. En bayat olanı kuşkusuz “seneye görüşürüz”dür.

Onun dışında ” 31 aralık günü doğuya doğru yatıp uyuyucam. yeni yıla ilk kafam girecek. ” de söylenebilir. Bu ve benzeri aşağıdaki esprileri yeni yıla girerken veya yeni yıl boyunca bol bol kullanabilirsiniz. İşte sizlere derlemiş olduğum yılbaşı ve sonrası için esprilerden bazıları:
-Senin koluna rüzgar işlemez. – Neden ? – Saatinde Yel-Kovan var o yüzden!
Başkalarının seni ezmesine izin verme ehliyet al, sen onları ez.
Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !!

Sen kadayif kadar tatli, lahmacun kadar sicak, cig kofte kadar yakici, dolma gibi cekici, bulgur gibi asil ve icli kofte kadar dayanilmazsin.
+Abi seneye görüşürüz
– olum bayramdan sonra okullar açılıyo ne senesi °°°°°
+abi yarın 2019 olacak biz 2018 altdayız
– def ol
+Len ali 1 lira versene
– al ama 1 yıl içinde ödemezsen faiziyle isterim
bir hafta sonra ..
  • abi al 1 liranı
    -faizi nerde bunun
  • ne faizi ben senden barayı alalı 5 gün oldu
  • gün bişi ifade etmez parayı aldığında yıl neydi?
    +2018
    -şimdi ne?
    +2019 harbiden bir yıl geçmiş lan
  • yaaa
+Abi naber özlemişim valla görüşmeyeli
– noluyo lan dün görüştük olum
+ olur mu abi en son 2018 de görüştük. uzamışın görüşmeyeli
– harbi lan 2019'dayız demi biz ben de özlemişim valla napaıyon kardeşim iyisin demi?
+ iyiyim abi ne zamandır görüşmüyoz bi yemek ısmarlarsın demi kardeşine
– ayıp ettin koçum.
  • uff amma uyumuşum haa herkes nerde burası neresi sende kimsin
  • hayatım benim tanımadın mı karın
  • ne karım mı ben ne zamandıruyuyom tarih ne?
  • 1 ocak 2019
  • ben 2018 da uyumuştum bir yıldır uyuyom mu şimcik eski karıma noldu peki seninle ne zaman evlendik
  • haşmet sapıtma benim karın yeni yıla estetik yaptırarak girdim yaa
  • doğru lan ben de bir yıldır uyuyom sanıyom

Benim için hayatta 8 önemli şey vardır: Pamuk prenses ve yedi cüceler.
Adamın birinin kafasına radyo düşmüş ölmemiş niye? Radyoda hafif müzik çalıyormuş.
31 aralık gecesi 23:59’da kız arkadaşına evlenme teklifi eden sevgilinin, sevgilisinin 1 ocak 00:00 itibariyle cevap vermemiş olmasından faydalanıp “bir senedir senin cevabını bekliyorum, artık bir cevap versen”-1 senedir yemek yemiyorum.
En acı on nedir ? Biberon !!!!!
Susar mısın! Susarım, su getir!
Paranın ne önemi var. Mühim olan miktarı.
-Geçen seneyi dün gibi hatırlıyorum.
Gülü seven dikenine katlanır, kaktüs sevenin vay haline.
Kabadayılığa yer yok demişler, kabadayı ayakta kalmış.
Aile kabristanıdır. Damsız girilmez.
Dolar yine fırlamış. O ne fırlamadır siz bilemezsiniz.
Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi.
Ekonomi kilitlendi. RESET’leyelim lütfen.
Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur.
Geçenlerde bitkisel hayata girdim maksat yesillik olsun.
Seni gorunce gozlerim dolar, kulaklarim mark.
Sen elimden tutunca, deniz basardi içimi. Sen elimden tutunca, yüregim yesil yosunlara takilip günlerce dip akintilarinin pesi sira gitmek isterdim.
Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayim.
Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek.
Ask bir elma sekeridir. Sekeri yersin sapi kalir.
Rüyalarini gül yapraklariyla yatagini papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabuslari aldim ki en güzel rüyalari sen göresin.
Yalnizlik gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal caresizlerin,Yagmur sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem…
Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..
Eger beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim…
Güller hep ellerinde açsin ama dikenleri batmasin. sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasin. mutluluk hep yüregine dolsun ama beni unutturmasin.
Adamın biri yolda yürürken balkondan düşmüş.
Bayburt ile bayan burt aslen nereli
-adın ne -sefer -espri yapma bir dahaki sefer
1071 yılında Anadolu’nun kapıları Türklere açıldı ve Türkleri Ajda Pekkan karşıladı
Kafamı çevirmeden etrafımdaki kızları kesme yeteneğimi, küçükken berberde kafa sabit halde köşedeki televizyonu izlemeye çalışarak kazandım.
Ben 90’lı yıllarda, 2000’ler için uçan arabalar hayal ediyodum. Yıl olmuş 2019 halen bozuk kumandayı dizime vurarak tamir ediyorum.
Sevdiğin kızı alışveriş merkezinde serbest bırak; 1 saat içinde dönerse senindir dönmezse o artık Colins, Zara, Mango ve Koton’undur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5