İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Son Neyi Kopyaladınız?

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
- Derste "Hep aynı parmakları görüyorum" diyen hocama; Değişik olsun diye, orta parmağımı kaldırdım. Dersten attı mağdurum

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Benim facebook’ta “Sınav Olmasın Okulada Razıyım” adında bir sayfam vardı.
Sayfamın neden kapatıldığını bilmiyorum. Neden kapatıldığı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.
Yayın hakkı engellenen sayfam : facebook.com/pages/S%C4%B1nav-Olmas%C4%B1n-Okulada-Raz%C4%B1y%C4%B1m/85449551079
Sayfamı tekrar açma şansınız var mı?
Sayfam açıldığı taktirde açtığım sayfayı “Topluluk sayfası” olarak değilde “Profesyonel Hizmet” olarak değiştirebilir miyim?

Çünkü; Topluluk sayfasında açılış sayfası belirleyemiyorum ve bunun dışında birkaç sayfa özelliğinden yararlanamıyorum.

Mesela bir topluluk sayfasıyla bir yerel işletme sayfasının sayfa ayarları neden birbirinden farklı?

Kapatılan sayfa sizin için basit olabilir ama benim için oldukça değerlidir. Sayfa Kullanım Koşullarını ihlal eden bir paylaşım yaptığımı düşünmüyorum.
Umarım sayfamı tekrardan açarsınız .

İyi günler dilerim.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
" Yorgun ? Günde 15 saat çalışıp ayda birkaç yüz euro kazanıp evine dönen baba yorgun olur.. Biz değil.. "
"Gazetecinin acaba takım yorgun muydu ?" sorusuna Mourinho'nun cevabı..

grafiking

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
tabi,sonra 5 TL ye de logo çizdirirsin bana...Allahım ya
bunu nezaman yazmışım ya :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5