İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış En ucuz, En Güvenli Premium

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dünyanın en ucuz ve güvenli hotfile premiumlarını dagıtıyorum.

1-) Benden aldığınız hotfile premiumda bir sorun çıkarsa böyle bir ihtimal yok denecek kadar az..Mağdur kalmamanız açısından ücretsiz Yeni bir Premium hesap verilecektir.%100 güven için bunu yapıyorum.

2-) Premiumlar çalıntı vs. değildir hile hurda yoktur.Tamamen hepsi adıma aittir.

3-) Size sattığım premium başka hiçbir kimseye satılmayacaktır.Sadece premiumu siz kullanacaksınız.

- 1 Ay süreli HF Premium 5 tl

- 6 Ay süreli HF Premium 20 Tl

- 12 Ay süreli HF Premium 36 TL

Sürelerimiz 1, 6 ve 12 aylıktır.İsterseniz 3, 7, 9, 11 aylık gibi Hotfile Premiumlarda temin edebiliriz.

Stok: 552

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
6 tane 1 aylık premium

1 tane 12 aylık premium satılmıştır.

Stok 552

Tercihiniz için teşekkürler.

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1 adet 13 aylık premium SeTriC adlı arkadaşa satılmıştır.

SeTriC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar nexon arkadaşımızdan 13 aylık hotfile üyeliği aldım. Kendisin alışverişteki güven hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim. Ödeme yapar yapmaz kendisi giriş bilgilerini verdi. Hemen herşey elinizin altında :)
Hotfile üyeliği almak isteyen arkadaş hiç düşünmeden alabilir garanti verebilirim. İyi çalışmalar...

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gradually_separation arkadaşımıza 1 aylık hesap satıldı.

Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5