İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

★★★ En Uygun Grafik Tasarım - Video & Web Tasarım İşleriniz Yapılır ★★★

Raven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İŞ ALIMI: AKTİF

Tasarım & Matbaa: Logo - Banner - Kartvizit - Afiş - El İlanı - Broşür Ve aklınıza gelebilecek tüm tasarım işleri!
Web Tasarım & Web Site: WP Tabanlı Profesyonel Web Siteleri / Web Tasarım Çizilimi (kodlamasız)
Video Montaj & İntro: After Effects İntro & Editing / Sony Vegas & Adobe Premiere Kurgu & Montaj
EK: Hareketli Banner Görselleri, Sosyal Medya Hizmetleri ve Yönetimi de yapılmaktadır.

Tüm İşler'de Revize İmkanı Bulunmaktadır!
İŞ TESLİM VE YAPIM AŞAMASINDA İADE YOKTUR!

DAHA DETAYLI BİLGİ & FİYAT İÇİN PM ATABİLİRSİNİZ.
Mail: [email protected]
REFERANS TASARIMLAR EKLENECEKTİR
b6j0lb.png

MÜŞTERİ YORUMLARI:

Kızımın mevlüt hediyeliklerinde kullanılmak üzere etiket çalışması yaptırıldı. Gayet güzel bir çalışma oldu kendisine çok teşekkür ederim
Logo yaptırıldı. Teşekkürler.
Hızlı sorunsuz logo yaptirildi teşekkürler.
İlgili bir arkadaş zevk sahibi teşekkür ederiz
Facebook kapak tasarımı yapıldı. Oldukça ilgili ve bilgili bir arkadaş
Logo teslim alınmıştır. Gayet güzel bir iş çıkardı kendisi.@Ritalin bu işte iyi olduğunu kanıtladı bana. Logo çalışmasına verdiği önem ciddiyet ve profesyonellik takdir edilecek düzeydedir.Hizmek konusunda ilgili duayarlı ve çok kibar bir arkadaş. Verdiği emekler için kendisine teşekkürlerimi sunarım.

kapsamlı bir grafik çalışması yaptı ilgin için teşekkür ederim.
Veysel Bey ile çalışma gerçekleştirdik, teşekkür ederim kendisine.
Veysel Arkadaşla uzun süreli çalışma kararı aldık ve ilk işimizi yaptırdık gayet ilgili ve gerekli profesyonelligi işinde sağlıyor gönül rahatlıgı ile çalışabiiirsiniz
arkadaş ile yeni başladık çalışmaya sağolsun fazlasıyla yardımcı oldu.
Logo tasarlatıldı. İlgili bir arkadaştır.
Logo yaptırıldı. Teşekkürler.
eski bir müşterime yaptığım görselde bir düzenleme ihtiyacı oldu ve bilgisayarım yanımda olmadığı için bir konu açtım arkadaş güzel bir şekilde yardım etti saolsun
hayırlı işler bol kazançlar dilerim.
2 adet çalışma için arkadaşla çalıştık. Gayet güzel oldu.
Afiş yaptırıldı , işinde oldukça hızlı ve kibar bir beyefendi
Birlikte sürekli çalışacağız teşekkürler
Afiş yaptırıldı, çok hızlı bir şekilde teslim etti.
Logo teslim alınmıştır.

selcuq18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba site yaptırmak istiyorum
İletişime geçebilrmsnz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5