İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Uygun Tablet PC

judgeofnight

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Archos’un uygun fiyatlı ürün grubunu temsil eden Arnova Serisi, teknolojiden geri kalmak istemeyen ancak bütçesini düşünenlerin yüzünü güldürüyor. Bunların içinde; 3G ve GPS özelliklerini bünyesinde barından ve 699 TL fiyatıyla dikkat çeken Arnova 7C G2, kategorisinde “en uygun fiyatlı tablet PC” olarak ön plana çıkıyor.

Tablet PC pazarında en fazla ürün gamına sahip olan Archos’un bütçe dostu ürün serisi tüm dünyada Arnova adıyla pazara sunuluyor. Kilit teknolojileri uygun fiyatla birleştiren bu serisinin göz bebeği ürünlerinden Arnova 7C G2, Darty Mağazaları’nda yerini aldı.
20111201015606_arnova_7cg2.jpg
Google’ın mobil işletim sistemi AndroidTM 2.3 “Gingerbread” yüklü Arnova 7C G2, yeni temalar eklenmiş kullanıcı dostu ara yüzü, gelişmiş çoklu dokunmatik klavyesi ve geliştirilmiş internet navigasyonu gibi birçok ekstra özellik sunuyor. Wi-Fi ve 3G bağlantı özelliklerine sahip olan Arnova 7C G2, ister evden ister yolda olsun bir tablete ihtiyaç duyduğunuzda en yakın çalışma arkadaşınız oluyor . 7 inç ekran boyutuna sahip olan Arnova 7C G2, sahip olduğu çoklu dokunmatik ekranı sayesinde sosyal iletişim ağları üzerinden mesaj atma ve chat yapmak için üretilmiş son derece kullanıcı dostu bir ürün. İstediğiniz yerden online olma özgürlüğü sunan bu yeni ürünle isterseniz webde gezinebilir, e-postalarınızı kontrol edebilir ya da Android uygulamalarından en sevdiğinizi indirerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

4GB Micro SD kartla birlikte sunulan Arnova 7C G2, SMS mesajlaşma özelliği sayesinde sevdiklerinizle sürekli iletişim halinde olmanızı sağlar. Arnova 7C G2’nin sahip olduğu kamera özelliği sayesinde görüntülü görüşme ile dostlarınızla biraraya gelebilirsiniz.

Kumsal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En uygun tablet mi :) güldürmeyin beni 150 Liralık tablet bile var. Bu 600 Lira küsür :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Hakkaten ya 150 liraya bişi alıp adınada tablet deniyosa ayrı tabi :)

ahmet02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özellikler fena değilmiş. Ama markayı ilk defa duydum:(

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Saçma bir başlık olmuş. Copy paste'ın zararları.

Benim tabletim 84 dolara alındı Amerika'dan ve benim işimi görüyor; video izliyorum, müzik dinliyorum, .pdf'den kitap okuyorum vs. iPad kadar hızlı ya da Kindle kadar hoş değil ama işimi görüyor ve ben uygnu fiyat diye buna derim.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Ben 699 TL. Tablete verecegime o fiyata gider laptop alirim. Birde en uygun tablet denilmis. Pehhh...

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
paranın hakkını veren tabletlerden bir tanesi özelliklere göre fiyat gayet uygun 150 tl lik tabletlerden pek bişey beklemeyin bazı arkadaşlar baya abartmış :)

judgeofnight

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saçma bir başlık olmuş. Copy paste'ın zararları.

Benim tabletim 84 dolara alındı Amerika'dan ve benim işimi görüyor; video izliyorum, müzik dinliyorum, .pdf'den kitap okuyorum vs. iPad kadar hızlı ya da Kindle kadar hoş değil ama işimi görüyor ve ben uygnu fiyat diye buna derim.

Hocam ürün sahibi bültenlerini böyle paylaşmak isteyip abartıyorsa bizim suçumuz ne :) Ben bilgi amaçlı paylaştım sadece :) Ayrıca zaten burada bir muhabbet şeklinde olsun diye açılmış bir konu :) zaten herkesin uygun demediği çok açık ortada :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Hocam sen ürün sahibi olmadan böyle paylaşmışsın ben onu diyorum :) Eninde sonunda Android yüklü bir tablete o parayı ben vermem, verene de karışmam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5