İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Yuksek iTrade kimde?

T

themaniac

Misafir
Bugun aklima bu konu takildi. Acaba en yuksek traderli kisi kim?
benim ilk aklima Xman geldi, ve baktim onun traderi 61

Benim Trader'im suanda 52. Normalde ben gelen bir cok isi kucuk mebla diye reddediyordum ama bundan sonra kucuk buyuk butun isleri kabul edicem. Trader birincisi olmayi hedefe koydum ama en yuksek kim bilmiyorum ona gore ugrasicam :)

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
bu yaptığınız hava atmak mı bişey diyolar buna ama şimdi hatırlayamadım :)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Önemli olan ne kadar itrader yaptığınız değil "$_$" anlamda ne kadar itrader yaptığınızdır.:)

T

themaniac

Misafir
Arkadaslar benim amacim ne hava atmak ne de baska birsey, benim isim ticaret ve ben isimi yapiyorum. hatta kimi uyeden ticaret bile gelmiyor yani vermiyorlar bunlar onemli degil. Ben sadece en yuksek traderli kim diye merak ettigim icin sordum. ve en yuksek gordugum Xman'di ve o en yuksekmis zaten ben 2.ciymisim. suanda hedefim onu gecmek.
BarisBey hakli. misal 100 traderin olur ama alti ustu hepsini toplasan 1milyarlik is yoktur ortada. 3-5tl lik isler olabilir yani. Ben zaten ticari olarak yaptigim icin islerimi kucuk meblalarla hic ilgilenmedim ve zaten malum konularimiz oldu tek iste 1.5milyarlik falan. O yuzden kimse bunu bir hava vesilesi falan anlamasin.
Mertcan'K Tesekkurler. Ben oyle bir link oldugunu inan bilmiyordum, yoksa gider bakardim merakimi direk gidermis olurdum. En azindan bu sekilde benim gibi bilmeyenlerde gormus olurlar.

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Bende o linki yeni gördüm. en sağda utanmazlar listeside varmış :D

T

themaniac

Misafir
Yani benim gibi o linki bilmeyenler vardir ben ilk defa duydum yani. Ama bazi arkadaslar nedense hava diye yorumladilar. Belki yuzluk traderi olan ama adini duymadigimiz insanlar vardi, nerden bilicem. Ama bundan sonra hedefim belli oldu Xman'i gecmek. Keske arkadaslarda birilerini hedef alsalar ugrassalar. Cunku birbirimize laf soylemek bizi ileriye goturmez ama bazi insanlari hedef almak ve oraya ulasmak bize cok sey kazandirir. Ben 2. oldugumu yeni ogrendim ama yine de bunun havasini atmak yerine daha yuksegine ulasma dusuncesindeyim.
Hee Trader'in yuksek olmasi HERSEY DEGILDIR. bunu da acikca soyluyorum.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Maşallah deyin hocam. Ben ticaret yaparken itrade'den ziyade adama bakıyorum. Eğer tek bir yanlışını görmüşsem istersen 100 itrade sahibi olsun :)

T

themaniac

Misafir
Aynen ByLacoste kardesim. Bende onu dedim yani itrader falan bir yere kadar. Benim misal suanda itraderim 0'lansa, millet benimle ticaret yapmakmicakmi? yine yapicaklar.
bu arada mod arkadaslar suna bakarlarsa sevinirim bir an dikkatimi cekti :D Adamin biri ayni konudan ayni kisiye 2 trader vermis 18 Kasim'da :D
http://forum.iyinet.com/itrader.php?u=7078

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Küçük işlere de traider verildiğini ilk defa burada görüyorum. Diğer sitelerde yasak halbuki.

T

themaniac

Misafir
Aslinda bir limit de konulabilir diyecem ama simdi de denir ki sen buyuk is yapion diye buna evet dersin tabi :)
kucuk buyuk butun islere verilebilir ancak desekki misal 100tl asagisi 1itader yukarisi 2itrader, ama bunda bile 2itrader verenler olur. herkesten de odeme bilgisini isteyemezsin ki!!!
o yuzden soulmy dedigin cok dogru olsada pratikte zor.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Ticaret ticarettir. Ufak ticaret yapanda ticaret yapıyor, büyük miktarda ticaret yapan ticaret yapıyor. Felsefe bilimi belki beni dışlayacak ama insanların hakkında söylenenlere de bakın onun davranışlarına mesajlarına ve konularada. Ödeyeceğiniz miktar büyükse de küçüksede daha önceki ticaretlerine bakın telefonunu alın, sorgulayın ve soru sormaktan kesinlikle çekinmeyin. Hocam bana güvenmiyor musun diyenler oldukça fazla sizde cevap olarak babama bile güvenmiyorum, önce tedbir alıyorum deyin. Unutmayın insan kazıklamaz, tedbirsizlik kazıklandırır.

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Eskiden aynı kişiden gönderilen ticaret bildirimleri, ticaret sayısına etki etmiyordu fakat turgay bunu değiştirmişti. Yönetime bildirdim fakat bunun değiştirileceğini sanmıyorum. Sende de aynı kişiden gönderilen ticaretleri çıkarırsak 30a düşer. Gayet gereksiz bir konu olmuş.

T

themaniac

Misafir
Tedbirsizlik yapan kaziklanir demek dogru degil bence. cunku sen ne yaparsan yap yapan adam dolandiriciligi yine yapio. telini acmio bilmem ne edio. savciliga veriosun en son yani.
Ama tedbir almak en azindan bu ise yeni baslamis dolandiricilardan kurtulmak icin bir care.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5