İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Enerama nem alma ve nem kontrol sistemleri

hgirua1

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Enerama nem alma ve nem kontrol sistemleri, İlaç Fabrikalarında Nem Alma Sistemleri. Kuru hava ilaç üretiminde olduğu kadar üretilen ürünlerin saklanmasında da en önemli unsurdur. Seralarda kullanılan nem alma rotorlu iklimlendirme cihazları ısıtma-soğutma-havalandırma ve nem alma performansları ile sektörde bir ilk olma özelliğini taşır. Mekanik Nem Alma Sistemlerinin. Maliyet ve Yararları çokluğu karşısında gerçek anlamda şaşkınlığa uğramışlardır.
_IMG-20171108-WA0003 - Copy.jpg

Nem alıcıların (Nem Alma cihazlarının) hepsi aynı değildir.İlk bakılması gereken birim günlük su toplama kapasiteleridir.Örneğin 10 lt/gün 20 lt/gün gibi.Bu birim cihazların günlük nem toplama kapasitelerini belirler.Yüksek kapasiteli yani 20 lt/gün olan nem alma cihazları (nem alıcılar) cihazlar size daha kesin çözümler sunar.

Fazla nem mantar,küf,akar gibi alerjenlerin artmasına sebeb olur buda alerjik rahatsızlıları artırır ve ilerletir.Diğer yandan alerji haricinde, romatizma,artrit ve astım gibi hastalıklarına sebeb olabilir.

Bir nem alma cihazında göz önünde bulundurmanız gereken diğer bazı özellikler şunlardır:
•Düşük gürültü seviyesi
•Su tankı dolu olduğunda otomatik kapanmalı.
•Su tankı dolduğunda uyarı ışığı olmalı.
•Topladığı nemi (suyu) kendinden tahliye özelliği olmalı.Devamlı drenej özelliği.
•Ayarladığınız nem oranına göre otomatik devreye girip,çıkma özelliği olmalı.
•Otomatik defrost kontrolü olamlı.
•Aşırı soğuklarda kendini koruma özelliğine sahip olmalı.
•Cihaz üzerinde nem ve sıcaklık ölçeri bulunmalı.
•Cihazı koruyan yıkanabilir hava filitresi olmalı.
•Ekstra sessiz fanlar ve kompresörleri olmalı.
•Paslanmaz ve sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı kabini olamlı.
•Su tahliye hortumu takılabilmeli.
•Kolay taşınması için tekerlekleri olmalı.

https://www.enerama.com.tr

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Yazı fontları göz yoruyor bu da ziyaretçinin sitede kalma süresini etkileyecektir. Farklı bir yazı fontunu denemenizi öneririm. Siteniz de bunun haricinde gözle görülür bir eksiklik de göremedim. Başarılar dilerim.

hgirua1

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yazı fontları göz yoruyor bu da ziyaretçinin sitede kalma süresini etkileyecektir. Farklı bir yazı fontunu denemenizi öneririm. Siteniz de bunun haricinde gözle görülür bir eksiklik de göremedim. Başarılar dilerim.
Zaman ayırıp, eleştirme ve inceleme zahmeti gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5