İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Enes media nickli şahsa dikkat

• Konbuyu başlatan uyurgezer
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
U

uyurgezer

Misafir
Öncelikle merhaba sitede benim üyeliğim vardı.Kapatılmış.Tahmin ediyorum kimin şikayet edip kapattrıdığını.Bundan 1 ay önce felan bir site yapımı için siteye haber bıraktım.aradan yarım saat geçtii bilmem ENES MEDİA die bir kişiden bana mail geldi.Bende arayıp konuştum.Konuşma biter bitmez abi forumda aylaşırmısın bana iş verdiğini olur dedim.Forumda iş verilmiş tir dedim.Ve arkadaşın hesabına parayı yolladım.250 tl.Neyse başta söyledim iş biter gerisini sonra veririm diye.Bu herif ufak tefek biraz çizim yapar ve benden devam edebilmemiz için 750 tl daha yollayın der.Bende güvenemedim.Güvenememektede haklıymışım.İşin ilk 2 gününde yapmış olduğu çizimleri 1 hafta sonra gene gösterdi.bende hiç bir gelişme yok dedim.Projeyi iptal etsek nasıl olur dedim .Olurmu abi felan dedi güven dirmek için beni paranı felan geri yollayım o zaman felan dedi.Bende tamam dedim.Niyetim parayı geri yollasa gözümde itibar sahibi olacak parayı 1 hafta sonra geri onun hesabına yollayıp müsait olduğun zaman sitemize devam et diyecektim.neyse dedim site işini iptal et tamam abi olur ben yarın senin hesabına 150 tl atarım dedi bende ii canın saolsun dedim.Neyse ertesi gün oldu para yok dedim belik işi vardır ertesi günü gene bekledim gene tık yok aradan 1 hafta geçti gene tık yok.Bende mesaj atıp ne kadar sahtekar bir insan olduğunu söyledim aradığımda da telefona bakıyor ama bu gün yarın deyip duruyor ekiyor yani.Mesajdan sonra arkadaş beni arıyor sen bana böyle diyemezsin yok savcılığa şikayet ederim yok bilmem ney tehditler savurmaya başladı.Bende işi param ile yaptırıyorum istediğin yere şikayet etmesini elinden geleni ardına koymamasını söyledim.Bu gün ortalama 1 ay oldu fazlası vardır eksiği yoktur.Diyeceğim ENES MEDİA nickli şahsa güvenmemeniz ayriteyen o referansla alakası olanlara itibar etmeyiniz.Eğer bana inanmayan arkadaşlara para yolladığım banka dekontunu yollayabilirim.Adminler konuyu silmemeniz ümidi ile arkadaşlar kimin doğru kimin eğri olduğunu öğrensinler.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Kanıtınız var mı ?
Ayrıca ENES MEDİA nickinde üye bulamadım.

Grafiti

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
o kişi bana da iş verdi ama hala ödemesini geçecek 1 haftadır onu bekliyorum hadi hayırlısı kokusu çıkar.

Grafiti

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
buradakini bilmiyorum hocam. r10 da yazmıştı bana

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
pm atıp konuya çağırdım.1 hafta süre cevap gelmezse bakarız.
sizde kanıtlarınızı ekleyin.

E

enesmedia

Misafir
hocam konu mahkemeye taşindiğindan konuyu açiklama yazmiyorum bana çizim yaptim arkadaşa'a sonrasinda parasini geri istedi benden vermedim ama allah var adam inkar etmemiş gelelim graafitini konusunada ayrıyeten cevap verecem kimse kişilik haklarimla oynayamaz artı şirketimi kötüleyemez ben gerekenleri adliyeye bildiridim şu an bu konuda yasal işlemler başlatmiş durumdayım saygılarımla

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
hocam konu mahkemeye taşindiğindan konuyu açiklama yazmiyorum bana çizim yaptim arkadaşa'a sonrasinda parasini geri istedi benden vermedim ama allah var adam inkar etmemiş gelelim graafitini konusunada ayrıyeten cevap verecem kimse kişilik haklarimla oynayamaz artı şirketimi kötüleyemez ben gerekenleri adliyeye bildiridim şu an bu konuda yasal işlemler başlatmiş durumdayım saygılarımla
Magduriyeti gidermiyorsunuz yani ,öylemi ?
Düzgünce açıklama yapmazsanız olay çözülene kadar uzaklaştırılacaksınız.

E

enesmedia

Misafir
Magduriyeti gidermiyorsunuz yani ,öylemi ?
Düzgünce açıklama yapmazsanız olay çözülene kadar uzaklaştırılacaksınız.

Hocam Adam çizim yaptim adam beyenmedi arti bana telefonda mesaj atarak kişilik haklarimai hakaret eti artı buda yetmedi eyvallah dedik abi nasil bişe istiyorsun dedik yok parai gönder bilmeme ne dedi size soru yorum bir tasarimci olarak işi aldiniz paranin yarisini aldiniz adama çizim yaptiniz 2 3 eşit adam yok ben bunu beynemedim dedi hepsinin kayıtları mevcut yok ben beyenmedim parami geri gönder dedi bu durumda ne yaparsiniz saygılarimla

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
İki tarafta savunmalarını ve kanıtlarını eklesin lütfen.

U

uyurgezer

Misafir
Kimseden para felan istediğim yok.Kendisi yollayım dedi bende canın sağolsun ister yolla ister yollama dedim.Hepsi o kadar.

E

enesmedia

Misafir
küfür etmi bunuda sorun ve çizim yapip göndermişmiyim göndermemişmiyim lütfen ....

U

uyurgezer

Misafir
Hakaret konusuna gelince kimseye ne küfrettiğim nede kimseye geri para yolla dedim.Kendisi yollayım dedi bende o yüzden paranın arkasını aradım.EE nede olsa söz ağızdan bir defa çıkar2 günde yapılmış olan çizimler 1 hafta sonra gene aynı.bende itibar etmedi nede olsa aynı çizimler.arkası gelmeyecek ümidi ile işi iptal ettim.İYİ mi yaptım bence çok iyi yaptım.Ha yollansa geri istemezmiyim tabi isterim.o parayı alır gariban bir kişinin 1 aylık mutfak giderlerini alırım.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Kanıtlar yoksa ikinizde ceza alacaksınız haberiniz olsun :)

U

uyurgezer

Misafir
Kim kime küfür ettiyse,kim kime küfür edipte inkar ediyorsa en haysiyetsiz sıfatsız insandır.Başka bir şey demiyorum

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Burda ikinizde birbirinizi suçluyorsunuz.
Ya işi tekrar alıp güzelce yaparsın.
Yada parayı iade ederse veya ikiniz aranızda halledersiniz.
Aranızda halledebileceğiniz olayları foruma taşımayın.
Kanıtlarınızı getirin kim suçlu karar verelim.
Bu durumda ikinizde suçlusunuz.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
uyurgezer,
konuya kanıt koymazsan konuyu 24 saat içerisinde sileceğiz.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
uyurgezerden gelen özel mesaj :
uyurgezer' Alıntı:
Şahıs benle irtibata geçmiştir.Parayı geri yollayacağına dair söz verdi.İstersen devam edeyim dedi bende istemedim.2 3 gün içerisinde parayı geri yollayacagına dair söz verdi. 4 gün içerisinde para geri iade olmazsa ben size geri dönüş yaparım.Saygılarımla.Bu işle ilgilendiğiniz için ayriyeten teşekkür ederim

Enes media gönderdiği taktirde konu altına yaz silelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5