İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"enesbey" isimli kullanıcıdan alışveriş yapmayın. SAHTEKARDIR!

agencc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
parayı gönderdim, facebook sayfasını göndermedi. bu kadar küçük bir miktar için bile sahtekarlık yapacak birileri olduğunu düşünmemiştim.

şimdi bu enesbey'e sesleniyorum:

yediğin bu 50TL senden fazlasıyla çıkar, bu konuda emin ol. İleride başına gelecek bir hastalığı, bir belayı bundan dolayı gerçekleşmiş gibi düşünebilirsin. 50TL çalmış oldun ama 50bin TL ile geri gelmeyecek şeyler kaybedebilirsin. senden çıkmazsa çocuğundan çıkar. ondan çıkmazsa onun çocuğundan çıkar. ama emin ol ki çıkar. çocuğun ileride sana isyan edip hayırsız, topluma yararsız, parazit biri olursa, bil ki, bu senin benden çalmış olduğun 50TL yüzünden olabilir.

ya hatandan geri dön! ya da

ALLAHINDAN BUL!

deydinler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gecmiş olsun hocam 2-3 ay üyelik olanlara anlaşma yaparsan senin icin daha iyi olur

admin arkadaşlarımız gerekeni yapıcaklardır şimdi

@rbak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mahkeme-i Kübra elbet kurulacaktır hocam. kimsenin yaptığı kimsenin yanında kar kalmaz ;)

hayalim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ya 3kere bana da oldu artık kimseden bişey almıyorum.. ihtiyacı olanlarından hakkına girdin...

videOynat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adminlerle görüş kardeşim gerekirse dava aç IP takibi ile bulursun belki fazlasıyla alırsın ;) Geçmiş olsun

agencc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gecmiş olsun hocam 2-3 ay üyelik olanlara anlaşma yaparsan senin icin daha iyi olur

admin arkadaşlarımız gerekeni yapıcaklardır şimdi

sağolasın, ders oldu.

Mahkeme-i Kübra elbet kurulacaktır hocam. kimsenin yaptığı kimsenin yanında kar kalmaz ;)

ona şüphe yok.

valla ya 3kere bana da oldu artık kimseden bişey almıyorum.. ihtiyacı olanlarından hakkına girdin...

ben de bu kadar ufak şeylere bile tamah eden kişilerin olduğunu görmüş oldum.

konuya kanıtlarınızı ekler misiniz.

Hocam paypal'dan para gönderildiğinin görüntüsünü aldım ama kanıt yerine geçer mi, bilmiyorum.

16m4ord.jpg

adminlerle görüş kardeşim gerekirse dava aç IP takibi ile bulursun belki fazlasıyla alırsın ;) Geçmiş olsun

Benim derdim giden 50TL değil. Bunun gibi insanlar ileride neler çalar, ülkeyi sömürür. Eğer bu "enesbey"in adam olacağını bilsem hesabımdaki 800liranın hepsini hiç düşünmeden verirdim. yazık.

R

RadoyNet

Misafir
Hangi konuda anlaştınız?
iyinet konusu var mıdır iş alış veriş vs.

Konuşma kayıtları var mıdır?
Anlaştığınıza dair bir kanıt.

R

RadoyNet

Misafir
kendisini konuya davet eden bir özel mesaj yolladım. gerekli açıklamalar yapıldıktan sonra, gerekli işlemler yapılır.

agencc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkürler. paranın veya bu elemanın uzaklaştırılmasının derdinde değilim. sadece ıslah olsun, yeter. profiline son birkaç saattir 5-10 kere girdim, online gözüküyor sürekli. konuyu görüyordur.

R

RadoyNet

Misafir
üyenin son aktivitesi:
Son Aktivite: Dün 22:17

hocam iyinet e girince kendisi özel mesajı alıp gelecektir konuya.

Secondwawe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dava açmanı öneriyorum.Istersen sana bu işlere ücretsiz bakan avukatta öneririm..

agencc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@EkolNet

arkadaşın bana en son gönderdiği pm'ye bakabilirsiniz...

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
kendisi diğer mod arkadaş tarafından konuya davet edildiği halde herhangibir açıklama yapmadığı için forumdan süresiz uzaklaştırıldı

tekrardan geçmiş olsun arkadaşım

Secondwawe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendisi diğer mod arkadaş tarafından konuya davet edildiği halde herhangibir açıklama yapmadığı için forumdan süresiz uzaklaştırıldı

tekrardan geçmiş olsun arkadaşım

Adamın uzaklaştırılması ona koymaz zaten , yeni bir mail alır onunla birilkte kayıt olur siteye ..Zaten 20 mesajı varmış bence farklı yaptırımlar adına adamın ip'lerini verseniz,bu olaya mağruz kalan arkadaşta savcılığa başvursa iyi olabilir.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
site admini tarafından herhangibir problem olmadığı sürece dolandırılan arkadaş bu konuyla ilgili bana ulaştığı taktirde seve seve ip adresini verebilirim yeterki haklı olan kazansın

agencc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adamın uzaklaştırılması ona koymaz zaten , yeni bir mail alır onunla birilkte kayıt olur siteye ..Zaten 20 mesajı varmış bence farklı yaptırımlar adına adamın ip'lerini verseniz,bu olaya mağruz kalan arkadaşta savcılığa başvursa iyi olabilir.

şu sıralar sınav dönemindeyiz, çok yoğunum, o yüzden uğraşamıyorum, yoksa peşine düşerdim.

Fredom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam siz dalga mı geçiyorsunuz yapmayın allah aşkına adam 66k sayfa satıyor ve 50 liraya satıyor resmen gel beni dolandır paramı çal demişsin bu devirde 66k sayfa 50 lira olur mu saglıklı bir alısverisde 30k sayfa 100 lira zaten :)
neyse geçmiş olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5