İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Engellenen Kişi farklı adresle hesapla açabilir mi ?

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Merhabalar arkadaşlar engellenen birisi farklı ev adresi ve farklı bankamatik ile adsense acabilir mi ? Yani Mehmet YILDIZ olsa adı Türkiye'de çok var..Bu konuda bilgi verir misiniz? Ya da adsense hesabı alsam adı değiştirsem ?

kiesto_afri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynı domain ile açamasın ama gende abinin babanın ablanın annenin simi ver açarken çok daha iyi olur senin için

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
atıyorum adsense hesabı aldım ismi değiştirdim..banka hesabımı önceki hesaptan başka hesap yaptım...sorun olmuyor değil mi ? tam anlamak istedigim o..

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
ip adresi aynı değil mi? Belki ordan sorun olabilir, bende benzer durumdaydım alamadım bir türlü yeni hesap, isim hariç tüm bilgileri değiştirdiğim halde vermemişlerdi yeni hesap, bilginize.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Diyorum ki atıyorum aldım arkadaşımdan satın aldım..Bir adsense hesabı..Ya da babam adına aldım sonra kendi adımı yaptım ve gittim AKBANK yerine İŞBANK hesabımı yaptım...Bilmem anlatabildim mi ? Banka hesabıma yatar mı? Sorun adsense hesabı almak değil para almak !

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Sorun olmaz, bende aynı şekilde yaparak aldım şuan ki hesabımı ;) 3TL ye satan bir arkadaş vardı forumda ama bannlandı daha sonra, bilmiyorum hesap satmak yasaksa belki o yüzden ban yemiştir.

Aldıktan sonra istediğin gibi değiştirebiliyorsunu bilgilerini, sıkıntı olmuyor hocam :)

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
O arkadaşla konuştum hepinize selamı var :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5