İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Engelli veya Engelsiz Buraya

CompeX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar kafam güzeL proje var. Eğer formmumuzda Benim gibi engelli arkadaşlar varsa ise isterlerse projeme katılabilirler...

Projem olan ihtiyac.org domaini ile engelliler üzerine güzel bir yardımlaşma plotformu oluşturmak istiyorum.. Projenin içeriğini merak eden varsa anlatayım.Benim gibi ve Türkiye'de 8,5 Milyon Özürlü Engelli Var oluşturacağım plotformda engelli arkadaşlarımmızın ihtiyacı olan herhangi bi konusunu paylaşabilceği ve elimizden geldiği kadar yardım edebilmek adına yapıcam yardımı yapabilmek gerekirse sponsor bulmak iş adamları, destek olabilcek varlıklı kişileri bulup yardım edebilmek...

daha genişletebiliriz fakat tek başıma altından kalkamam kendim boyundan aşağa omurilik felçiyim bu yüzden eğer r10 ailesinde engelli veya engelsiz destek olmak isteyen varsa buyursun türkiyede böyle bir proje yok kendimce eger başarabilirsek bir nebze olsun engelli arkadaşlarımıza destek ve yardımcı olmak varım diyorsanız buyrun ....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5