İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Engin Derman PHP MP3 Script Çıkıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Bir mp3 scripti geliştirip çok şık bir tasarımla size sunacağım. Script tamamıyla bedava olacaktır. İlerleyen günlerde v2, v3 ile çıkış yapabilirim.

Script Aykutbey v3 olarak üzerinde çalışıyorum.
Yazılımla birkaç özellik katıp ve çok şık özgü bir tasarımla çok yakında kullanmaya başlayabileceksiniz.

Teşekkürler: Aykutbey

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Bir mp3 scripti geliştirip çok şık bir tasarımla size sunacağım. Script tamamıyla bedava olacaktır. İlerleyen günlerde v2, v3 ile çıkış yapabilirim.

Script Aykutbey v3 olarak üzerinde çalışıyorum.
Yazılımla birkaç özellik katıp ve çok şık özgü bir tasarımla çok yakında kullanmaya başlayabileceksiniz.

Teşekkürler: Aykutbey

sevgili dostum
o zaman şu olmazmı ?
aykutbey mp3 script yenilenir ve herhalde version atlar yada eklenti yazılmış olur
orjinali aykutbey olan bir script nasıl olurda "Engin Derman PHP MP3 Script" haline gelir?

yinede yaptığın şey için ve emegin için mutlaka ismin geçmeli fakat bu şekilde olmamalı
kişilerin emegine azcık daha saygı gösterilmeli Bence...
saygılar

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TuRKuaZz arkadaşımız açıklama yapmış zaten Aykutbey scriptide modifiye diye bende onun üzerine gelişmiş bir modifiye yapacam hem kod en önemlisi tasarım...

CMYLMZ Diyorsunki kişilerin emeğide önemli.. Ben insanlık yapıp üzerine basa basa Aykutbey mp3 scripti üzerine çalışıyorum diyorum alttada teşekkür etmişim ve unutmadan söylüyeyim bitirdiğimde Aykutbey diye footera logo çakıp link vereceğim. kimsenin hakkını yemiyorum..

Bu sizler için bedava bir uygulama olacak ama bu tavırlarınızla soğutuyorsunuz gerçekten..

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TuRKuaZz arkadaşımız açıklama yapmış zaten Aykutbey scriptide modifiye diye bende onun üzerine gelişmiş bir modifiye yapacam hem kod en önemlisi tasarım...

CMYLMZ Diyorsunki kişilerin emeğide önemli.. Ben insanlık yapıp üzerine basa basa Aykutbey mp3 scripti üzerine çalışıyorum diyorum alttada teşekkür etmişim ve unutmadan söylüyeyim bitirdiğimde Aykutbey diye footera logo çakıp link vereceğim. kimsenin hakkını yemiyorum..

Bu sizler için bedava bir uygulama olacak ama bu tavırlarınızla soğutuyorsunuz gerçekten..

ben haksızlık yapıyorsun yada yiyiyorsun demedim arkadaşım
sadece o script'i editlemişsen yine o script olarak kalmazmı dedim
+ buna ek olarak zaten isminin geçmesi gerektiginide belirtmişim.
ama hiddetleniceğine bu tür açıklamaları baştan yapmış olsan bu kadar mesaj yazılmamış olurdu.
emeğinin karşılığını elbette almalısın. hatta aykutbey forumuna o dosyaları atarsan eminimki o insanlarda senin emeklerini geri çevirmeyeceklerdir
ne dersin ?
Kolay gelsin

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vazgeçtim.. Yapmıyorum..

Bedava olacakttı bu tavırlarında diğer arkadaşların işine yarayacağı birşeye engel oldunuz.

Şimdi vazgeçtim yabancıların bir scriptini alıp editleyeceğim en iyisi bu kimse bana bişey diyemez.. yada çok uğraşır 0dan kendim yaparım

konut kilitlenebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5