İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ensonhaber.com kapatıldı

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
20 Mayıs 2007
Mesajlar
6,382
Reaction score
86
mahkememiz ensonhaber.com'ada uğramış neden kapatıldığı bilen varmı ?
 

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Katılım
27 Aralık 2007
Mesajlar
2,109
Reaction score
1
Konum
cHeteM
peep yorum yapılan her site kapanabilir ama büyük ihtimalle ensonhaber'deki yorum onaylanmamış veya onaylansa da içeriği mahkeme açacak derecede. gerçi yorum yüzünden kapatılma olmaması gerek çünkü o yorumu yapan kişiye mahkeme açılmalı siteye değil. siteye sadece ceza ödetilebilinir dikkatli olmadığı için kapatmaya kadar varmaz diye düşünüyorum
 

Angelo

0
İyinet Üyesi
Katılım
13 Aralık 2004
Mesajlar
9,603
Reaction score
111
Konum
AZ
Muyap bir video icin kapatmis ama sadece 1 gun surdu yaziyor sitede.
 

tetal

1
İyinet Üyesi
Katılım
6 Şubat 2003
Mesajlar
3,776
Reaction score
20
Konum
Ordan, burdan..
yaptıkları açıklama:
Yayın hayatına başladığı günden bu yana ilkeli, dürüst ve tarafsız olma düsturuyla hareket eden Ensonhaber.com dün akşam saatlerinde haksız bir kararla karşı karşıya kaldı.

MÜ- YAP (Müzik yapımcıları meslek birliği) haber amaçlı kullandığımız bir video klip nedeniyle mahkeme kararı dahi olmadan, savcılık emriyle sitemize erişimi engelledi. Sorgusuz, sualsiz, savunmamızı dahi almadan, tek taraflı olarak sitemize uygulanan bu tavır nedeniyle bir gün de olsa okuyucularımızdan kısmi olarak ayrı kaldık.

Buna rağmen yayınımızı kesintisiz olarak sürdürmeye devam ettik.. Birçok okuyucumuz sitemizi takip etme sorunu yaşamadı. Türkiye gerçeği olarak DNS’ler sayesinde birçok kullanıcımız siteye erişimin engellendiğini bile fark etmedi.

İnternet haberciliğinin özgün yüzü www.ensonhaber.com okuyucularının arasına bir günde olsa girdiler. Karara yapılan itirazımız sonucu kısa ayrılığımıza son verdik. Ve yeniden birlikteyiz. Ensonhaber’i kapatmaya kimsenin gücü yetmedi, yetmeyecek. Bu kötü süreçte yanımızda olan bütün meslektaşlarımıza ve desteğini esirgemeyen okuyucularımıza teşekkürü borç biliriz.

Taraftar değil HABERCİYİZ!..

SAYGILARIMIZLA..
 

Sport

0
İyinet Üyesi
Katılım
31 Aralık 2003
Mesajlar
1,449
Reaction score
3
geçmiş olsun. ama Müyap bu tutumla daha çok can yakar.

bi uyarı yapın be adam, milletin emeğine yazık. kanunlar benden tarafa diye, hop kapat, ne ala memleket...
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi
Üst