İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Epassporte Hesabı açarken

P

Paraemon

Misafir
Merhaba ,

Ben epassporte'dan hesabı açtım , kredi kartı satın almayıda işaretledim hesabı açtım. Fakat hesaba girdigimde benden '' minimum charge '' diye birşey istedi.

0.01 - 2.00 $ arası bir tablo çıkıyor sizin minimum charge'ınızı seçin diyor.

Ben üç kere denedim , üçündede kabul etmedi ve 3 kere yanlış girdiginiz için hesabınız 7 gün içinde kapatılcak diye uyarı mesajı verdi.

Şimdi tekrar bir hesap açıcam fakat aynı şeyin olmasını istemiyorum.

Bu nedir ? ne yapmak lazım. Bilen kişilerden yardım bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler ,

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hiç kasma hesabı olan birine ver 6$, açsın sana bir gift account.

P

Paraemon

Misafir
Uyuz ,

Açtıktan sonra Debit kartıda almak istiyorum. Alırken bana sormicak mı charge olayını gene ?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam hatırlamıyorum mevzuatı ama sanırım başkasına gift account açarken debitli de açılabiliyordu. varsa hesabında parası olan tanıdığın sana hem sanal visa hem de debit kart sağlayabilir.

P

Paraemon

Misafir
Benim bu epassporte mutlaka açmam lazım ve gift acc. açabilcek hiç tanıdıgım yok. Eger siz açarsanız size epassporte olarak parayı hemen temin edebilirim. Yada paypal olarak ödeyebilirim.

Teşekkürler ,

hiphop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz cc ile senin hesaba para yatıralım sen ac olmazmı?

P

Paraemon

Misafir
Evet uyuz ya , bi yardımcı olsan. Ben Sana paypal olarak temin ederim parasını.

Saygılar,

kaanair

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,Yeni üye oldum.Bana acilen ePassorte lazım ve ayrıca kartınıda getiricem 8 günde birine gelmiş.Bu sitede güvenilirmidir.Sonradan başıma bela açarmı.Paypal daki paramı çekmek için bu kartı alacağım.Yardımcı olursanız çok makbule geçer

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi