İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EPC Reklamlarla Kazanç Sağlama

furkansayers

İyinet Üyesi
Reaction score
44
EPC, İngilizce Earnings Per Click ifadesinin kısaltılarak kullanılmasıdır. Earnings Per Click'nin Türkçe karşılığı Tıklama Başına Kazanç'tır. Google Adsense reklamları gibi bir reklam türüdür. Ancak EPC reklamveren firmalar genel olarak EPC değerlerini değiştirmez. Örneğin Bir film siteniz var ve burada EPC reklamları yayınlıyorsunuz. Önceden yapılan anlaşma gereği ne kadar tıklama aldıysanız, o kadar ödeme alırsınız. Genellikle EPC reklamlar 100 Tıklama Başına Ortalama Kazanç olarak hesaplanır.

EPC reklamları için uygun bir siteniz varsa size Admitad reklamlarını incelemenizi öneririm. Burada reklam firmalarını kendiniz seçebiliyorsunuz. EPC değeri en fazla olan firmaları seçerek sadece onların reklamlarını yapabilirsiniz.

Cappadocia

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Admitad üzerinde ciddi araştırma yaptığınızda yüksek hitli sitelere vermediğini göreceksiniz. 4-5 k hitli 3 ayrı site için başvuru yaptım herbiri için red geldi. İletişime geçtim malesef hesabınız uygun değilden başka hiç bir şey demedi. Ayrıca Adsense'in yerini tutabilecek bir reklam firması henüz icat edilmedi. Tıklama başı kazanç arıyorsanız tabii ki ... Hiç bir şekilde tavsiye etmem dolandırı bir şirket dahi olabilir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5