chat ege.net

Epic Games’den Yeni Ücretsiz Oyun ; Frostpunk

dogankisisel

Onaylı Üye
Katılım
20 Tem 2019
Mesajlar
6
Yaş
25
Konum
istanbul
Pandeminin de etkiside olduğunu düşündüğüm daha çok kitlelere ulaşabilmek için oyunlarda ücretsiz oyun kampanyaları devam ediyor. Oyun sektörünün devlerinden Epic Games Store’da ücretsiz oyun kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Şuan için 50 TL değerinde olan Frostpunk oyunu’nu oyunseverlere ücretsiz olarak paylaştı.Oyunu önümüzdeki bir hafta boyunca ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilir ve erişebilirsiniz.
Oyunun Konusu
Bir şehir inşa eden hayatta kalma video oyunudur. Sadece “Kaptan” olarak bilinen oyuncu, işçiler, mühendisler ve çocuklardan oluşan küçük bir hayatta kalan grup ve bir şehir inşa etmek için birkaç küçük malzeme ile başlar. Oradan oyuncular, sürekli dalgalanan sıcaklıkların ortasında toplumlarını sıcak ve sağlıklı tutmak için kömür, ahşap, çelik ve yiyecek hasat eder.
50 binin üzerinde yoruma sahip olan oyun ‘Çok Olumlu’ genel ortalamaya sahip. Bu tür oyunlara meraklı kişiler için ideal bir oyun.

Oyun ilk olarak Nisan 2018’de Microsoft Windows için piyasaya sürüldü, daha sonra Ekim 2019’da PlayStation 4 ve Xbox One ve Şubat 2021’de macOS için kullanımıyla birlikte oyun severlere ulaştı.Oyun piyasaya sürüldükten sonra genel olarak olumlu eleştiriler aldı ve piyasaya sürüldükten sonraki üç yıl içinde 3 milyondan fazla sattı.

Frostpunk oyununu Epic Games Store’dan erişebilirsiniz ve Epic Games Launcher yardımıyla da bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Kampanya 10 Haziran 18.00 itibarıyla sona erecek ve daha sonra yerine yeni bir oyun verilecek.

Kaynak : VUUPNET
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst