İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Epido Upload-Download Center 7/24

E

epido

Misafir
Arkadaşlar Epido Bilişim Hizmetleri olarak sizlere her geçen gün yepyeni hizmetleri kaliteli ve ucuza sunmaya çalışıyoruz..

Son olarak sizlere hızlı sunucularımız sayesinde upload/download hizmeti vermeye başladık. Eğer sizde absürt ve normal film, oyun, mp3 vb.. upload/download etmek kendi çevrenizle paylaşmak, FTP niz yada resellerinizde görmek istiyorsanız bize hemen ulaşın..

Upload/Download yapabildiğimiz serverlardan bazıları;
Kendi server ınız, Dosya.us, HemenPaylas.com, Paylas.com, Rapidshare.de, Filefactory, upload.com, saksupload.com ve diğer sizin istediğiniz tüm serverlar..

Upload/Download Ücretleri
1GB Upload/Download = 10 YTL
5GB Upload/Download = 40 YTL
10GB Upload/Download = 80 YTL
daha fazla Upload/Download için msnden bize ulaşabilirsiniz.

Upload/Download Süreleri
Örn: (kontrol edilip denendi)
1GB Rapidshare.de = 15dk
1GB Dosya.us-HemenPaylas.com = 20dk

en geç 45dk içinde 1GB istediğiniz server a upload/download edilir

Her türlü sorularınız ve hemen sizde paylaşım yapmak isterseniz:

MSN [email protected] MSN

Uyarı: Trojanlı ve Virüslü dosyalar kesinlikle kabul edilmez.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Server'a download edince icsel bir huzur mu yasanacak, yani anlamadigim rapid'in sunucusunda olmasiyla sizin sunucuya indirtmem arasinda bana fiziksel bir fark yok.

E

epido

Misafir
Oncelıkle biz dosyaları kendi sunucularımıza yuklemıyoruz. Sizin talep ettiğiniz adres yada sunucudan alıp sizin erişebileceğiniz sunucu yada adrese upload ediliyor.

Gunumuzde internet altyapısı hızlı olmadığından örneğin DVD film 4.7GB dir ve bunu buyuk forumlar rapidshare yerine kendi server ından üyelerine sunmak ister. Bunun gibi büyük ebatları dosyaları anında size ulaştırıyoruz.

Saygılarımızla Epido Bilişim ve İnternet Hizmetleri

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Güzel bir hizmet ama işin açıkcası benim elimde diyelim çok büyük bir cd var ve bunun içindekiler upload edilecek. bunu nasıl yapıcaz ?

E

epido

Misafir
cd yi firma adresimize yada bulunduğunuz ile göre en yakın arkadaşımıza yollarsanız CD en kısa sürede istediğiniz yere upload edilecektir. Msn den uygun adresi size iletebiliriz..

Saygılarımızla

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hıms anladım, ben sadece sormak maksatından böyle bir soru ile şettiydim. Güzel bir hizmet gerçekten.

Ancak; bunu nasıl yapıyorsunuz ? İnternet'e çıkış hızınız kaçtır peki ?

E

epido

Misafir
Teşekkürler efendim Ben size şöyle bir bilgi vereyim Kullanmış olduğumuz sistem müşterilerimize en kısa sürede isteklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden bağlantı hızımız 15 Mpbs ile 20 Mpbs arasında değişmektedir.

Saygılarımızla

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
rica etsem arşivinizden biraz bahsedebilirmisiniz. DVD film olarak değilde

bir yabancı klibi ortalama 50 mb tan hesaplar isek 10 gb yaptırmak istiyorsam 200 Tane kaliteli yabancı klibe ihtiyaç duyulmaktadır + arşivinizdeki bu dosyaların içinde herhang ibir reklam bulunuyormu.. Dosyayı direk uzantısıylamı upload ediyorsunuz yani *.avi *.mpeg *.mp3 Yoksa *.zip *.rar şeklindemi ve bu sıkıştırma işlemini yapıyorsanız şifreleme ve içine html bir sayfa bırakıyormusunuz. bu ayrıntıyı öğrenebilirmiyim..

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Sarget yanlış anlamadıysam arkadaşı,
senin vereceğin dosyaları veya link verip indirteceğin dosyaları istediğin yere yükleyecek arkadaş.
Yani elinde hazır olan bir arşivden söz etmiyor. ;) Kısacası bağlantısının hızlı olduğundan bahsediyor. :)

E

epido

Misafir
Player nickli arkadaşa açıklaması için teşekkürler bağlantımız hızlı olduğundan boyle bir hizmet sunuyoruz.
Dosyaları sizin istediğiniz formatta ister orjinal(avi, mp3) isterseniz sıkıştırılmış (rar, zip) uzantılı istersenizde içine text yada html dosyasıda ekleyip size sunabiliriz..

Saygılarımızla

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@epido diyelimki ben 1Gb lık dosya/dosyalar upload ettireceğim. Bu 1 GB içinde 1 veya 300 tane dosya olması fiyatı değiştiriyormu?

E

epido

Misafir
hayır fark etmez onemli olan dosyanın toplam boyutudur efendim

Saygılarımızla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5