İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Er yada geç .. en geç 9 Ağustos ..

Hangi Takımı Tutuyorsunuz ?

• Beşiktaş

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bursaspor

• Galatasaray

• Trabzonspor

• Diğerleri

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

YouDizi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba Arkadaşlar ..

Biliyorsunuz ki her gün Basında bir çok Transfer Haberi görüyoruz ve okuyoruz.
Çoğu yalan tek tük doğru çıkan Transfer´ler var.
9 Ağustos´ta 5 Büyükler Uefa´ya Futbolcularını bildirecek. (Beşiktaş, Bursaspor, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor)

Özellikle Fenerbahçe´li Taraftarların sabırsızlıkla beklediği Futbolcu Transferi yarın bügün bitmesi gerekiyor cünkü artık 7 Ağustos olmuş 9 Ağustos´tan sonra bir Futbolcu alsalar bile Uefa´da oynamayan bir Futbolcu´yu Fenerbahçe neyapsın ..

Beşiktaş´li Taraftarların özellikle istediği Robinho ile ilgili bügün Fanatik Gazetesinin Fenerbahçe işi bitirmek üzere adlı Haberi bir çoğunu üzecek gibi.
Basında bir gün Beşiktaş bir gün Fener Stoch olayında olduğu gibi Galatasaray´a gelecek dediler Fenerbahçe´ye geldi.

Basının çoğu yanılıyor bu konuda.
Dikkat çekmek için ve çok Satmak çok okunmak için bir sürü isim görüyoruz Transfer Politikasın´da.

Bağzı Transfer Haberleri :

Fenerbahçe işi bitirmek üzere

Gyan için Rennes ile pazarlıkları sürdüren, Niang için Marsilya ile soğuk savaşa devam eden Fenerbahçe Yönetimi, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in “Onu mutlaka alacağım” dediği Robinho'ya kısa süre içinde imza attırabilir.

robinho.jpg

Kaynak:Fanatik.com.tr

Carew'e hücum

Norveçli süper golcünün Kartal'a gelmeye sıcak baktığı, yönetimin Aston Villa ile pazarlığını sürdürdüğü belirtildi

Yaptığı flaş transferlerle Avrupa'da da söz sahibi olan Beşiktaş, takıma golcü kazandırmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Siyah-beyazlıların eski göz ağrısı John Carew'i renklerine katabilmek için ataklarını sıklaştırdığı öğrenildi. Yönetimin geçtiğimiz günlerde Aston Villa kulübü ile tıkanan pazarlıklara yeniden başladığı gelen haberler arasında. İngilizlerin, golcü oyuncunun sözleşmesinin gelecek yıl bitecek olması nedeniyle Carew'i elden çıkarmak istediği biliniyor.

DÖNMEK İÇİN HAZIR
Aston Villa ile sıkı bir pazarlığa girişen Beşiktaş yönetiminin, bu transferi 4 milyon euro civarında bir rakama bitirmek istediği vurgulandı. Her iki kulüp bonservis bedeli için anlaşma zemini ararken, John Carew'in de tekrar Beşiktaş formasına sıcak baktığı öğrenildi. 2007'den bu yana Aston Villa'da oynayan 31 yaşındaki Norveçli futbolcu, 103 karşılaşmada 37 gol atma başarısı gösterdi. Carew, Norveç Milli Takımı'nda ise 22 kez fileleri havalandırdı.

TARAFTARIN SEVGİLİSİYDİ
2004-05 sezonunda Beşiktaş'ta oynayan ve taraftarların sevgilisi olan Carew, 24 karşılaşmada 13 gol atmayı başarmıştı. Siyah-beyazlı taraftarlar da Carew'in yeniden kadroya katılmasını istiyor.

images

Kaynak: fotomac.com.tr

Takasa evet

"Baptista'yı bize verin, Elano'yu alın" önerisi Roma cephesinde kabul gördü

BİR TAŞLA İKİ KUŞ
G.Saray kendinden beklenen bombayı patlatmak üzere. Günlerdir süren transfer çalışmaları sonrasında sarı-kırmızılılar artık Roma'nın süper yıldızı Julio Baptista'yı Aslan yapmak üzere. İtalyanlar ile bonservis pazarlığı yapan ancak orta yol bulamayan sarıkırmızılıların Elano'yu takasta önererek, golcü Baptista transferini büyük ölçüde bitirdiği öğrenildi. Böylece G.Saray, Elano'yu da elden çıkartarak, bir taşla iki kuş vurmuş olacak.

CORRİERE YAZDI
Roma yönetiminin takas önerisine oldukça sıcak baktığı ve iki kulübün her an el sıkışabileceği belirtildi. Büyük bir aksilik olmazsa Julio Baptista en geç pazartesi günü Galatasaray ile 3 yıllık resmi sözleşmeye imza atacak. Elano'nun da Roma'da oynamayı kabul ettiği vurgulandı. Corriere dello Sport da Galatasaray'ın Baptista'ya olan ilgisini bir adım ileriye taşıdığını ve transferin sonuçlanması için kısa zaman kaldığını yazdı.

847781887477.jpg

Kaynak : fotomac.com.tr

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Bir Fenerbahçe'li olarak şunu belirtmek isterim ki; Bu sene FB'den beklentilerim kötü. Hatta FB bu sene çok çuvallayacak diyebilirim ki, bir çok FB'li arkadaşın bana katılacağı inancındayım. Çünkü Daum'un gitmesi, ardından Aykut Kocaman'ın gelmesi, beraberinde bir çok sorunu beraberinde getirdi benim için. Bu yüzden FB bu sene istediği oyuncuyu alsın sorun değil. Teknik direktör yüzünden FB gidişatı kötü olacak kanısındayım. Bu söylediğim her konuda geçerlidir.

Saygılar,

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bir Fenerbahçe'li olarak şunu belirtmek isterim ki; Bu sene FB'den beklentilerim kötü. Hatta FB bu sene çok çuvallayacak diyebilirim ki, bir çok FB'li arkadaşın bana katılacağı inancındayım. Çünkü Daum'un gitmesi, ardından Aykut Kocaman'ın gelmesi, beraberinde bir çok sorunu beraberinde getirdi benim için. Bu yüzden FB bu sene istediği oyuncuyu alsın sorun değil. Teknik direktör yüzünden FB gidişatı kötü olacak kanısındayım. Bu söylediğim her konuda geçerlidir.

Saygılar,

Abi Dauma da çok sövdüm ben.En büyük hatayı Zicoyu göndermekle yaptılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi