İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Erbas-Online Sahtekarligi ve Buyuk Ayibi...

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar ilk basta sunu diyerek sozlerime basliyayim.Bir host sirketi bu kadar mi aciz bu kadarmi karsisindaki musteriyi yalvartacak kadar vicdansiz ve duygusuz olabilir...

Ben yaklasik 2 ay once aldigim belki 3 ay oldu reseller hesabimi kullanmayabasladigmda hersey hayet iyi ve guzeldi ..Msn deki tam olmasada tekik filan karsimdaki sahislar gayet efendi ve iyi davraniyolardi..neyse aradan 1 ay gecti ve gumm..Reseller hesbaim kapanmis baktimki ne site var ortalikta nede baska bisey..hemen bi ticket attim bide msn den ulasarak sebebini sordum.bana saldiri oldugnu ilerleyen saatlerdeacilacgini bidirdiler bende ok sorun degil bekleriz dedim..o gun baska nete girmedim ve yattim ertesi gun isten geldigimde halen kapali..Neden dedim daha acilmadi yok soyle yok boyle ve laf sonunda agizdan cikti..efendim serverin guvenligini yaparken bi hata oldu vs vs vs butun hersey silindi..

Ok dedim gene sorun degil yedegi yukleyin acalim uye konu vs gitti ama olabilir normal dedim kendi kendime..Yedegi attilar ok efendim herseyiniz acildi buyrun bakin sitelerinize hesbainiza pleske filan baktimki yedegin yarisi yok....

Dedim bu ne ustam yedek eksik efedim biz pleskden aliyoruz olabilir eksik alinmistir..ve Tam 10 Gun ne sitelerime nede servere giremedim ..Gene ok dedim onlardaki eksik yedegi bendeki basak bir yedekle birlestirerek sorunsuz db yi kurdum ve actim heryeri ...10 gun sonra tabi..

Ve Dun...
Bu makineyi saldiridan sonra kurduklarinda hatal kurmuslar her gun gidip geliyor siteler kesilme filan oluyor..dedim boyle boyle bi bakin ..baktik efendim sorun yok gayet guzel calisyor dediler ok dedim.
Dun aksam saat 17.30 civari siteler gitti..hemen msn den ulastim ve ticket attim gene dedim boyle boyle..ok bakiyoruz su an makineye filan dediler ok dedim..bana 30 dakiak veya 1 saat sonra acilir dediler..Ok dedim ve sonra bana efendim sizevps verelim sorun yasamassiniz dediler.konustuk anlastik ve vps yi aldim dun aksam ...
Reseller hesabimdaki yedekleri atacklardi dun gece bugun isten geldim atmamislar..iletisime gectim sordum neden atilmadi diye bakalim efendim su bu derken o kdeiler yedeginiz ve vps niz ok buyrun bakin sitelerinizi acabilirsiniz..

Pleske girdim baktim domainler ok ama 1 domain eksik hemen gecenki olay aklima geldiginden phpmy admine girip Db yi kontro lettim bide ne gorsem gene eksik ve tam 1 ay onceki yedegi atmislar..Hemen msn den durumu izah ettim..ve bakla cikiverdi agizlarindan ...Efendim dun suncuuyu kurtaramadik allah rahmet eylesin ... Hdd yi ucurmuslar komple hersey gitms..Ve Bugun ben deliye dondum 3 gun onceki aldiklari yedekte makinede image hatasi oldugundan kuramiyolar vs vs..

Asagida msn kayitlari var sonuna kadar bi okuyn lutfen ..Lutfen okuyun da gorun Erbas-Online i ..
Sakin kimse ordan alisveris filan yapmasin ...resil ediyolar adami bide keriz yerine koyuyolar ..

Simdi ben Erbas-Online hakkinda suc duyurusnda bulunmak istiyorum ve yapacgim.Elimde Butun ms gecmisleri vs filan var,acaba bu kayitlarda bisey tespit ettirip cezasini kestirebilirmiyim bu arad bu makinlerden magdu durma dusmus 5 kisi daha var onlarda butun kayit ve sikayeleri ile birlikte ortak dava cacagiz..Sizce bisey cikartirmiyiz..saygilarimla..Allah bunun hesabini sorsun diyecegim ama yazik..Allahdan korkusu olsabunlarin 1 aydir sallamazlar ....

Msn kayitlrini isteyene yollayacagim ..Cok uzun kabul etmiyor ...

Doushx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu firma benim sitemi sıfırlamama neden olmuştu. Sürekli msn deydiler. sonra birden kayboldular kimseye ulaşamadık. Yedekleri verin başka hosta geçecem dedim hatalı bir yedek verdileri .Mecburen sitemi sıfırdan tekrar kurdum. Kesinlikle host almamanız gereken bir firma. Uzak durun...

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Sözleşme içeriğinden arkadaşın konusuyla ilgili bölüm,

Erbas Online-servislerin kullanımı' Alıntı:
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]3.8: erbas, sağladığı hizmet içerisinde bulunan müşteri verilerinin hatalı kullanımlarından, veri içeriklerinden, e-mail ile kullanılan tüm verilerden doğabilecek hiç bir maddi veya manevi zararlardan sorumlu tutulamaz. Bu verilerin yedekleme ve saklama yükümlükleri müşteriye aittir. erbas müşterinin tüm verilerini düzenli bir biçimde yedekleme ve bakım işlemine tabi tutacaktır. Buna rağmen erbas hizmetlerinde meydana gelebilecek kesinti veya veri kaybından dolayı oluşabilecek hatalardan, zarardan ve ziyandan erbas sorumlu değildir. Verilerin yedeklenmesi sözleşme metninde aksi belirtilmediği sürece müşterinin sorumluluğundadır.
[/FONT]

Erbas Online-servislerin kullanımı' Alıntı:
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]10.2: İş bu sözleşmenin uygulanması sırasında doğacak her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Darmstadt/Almanya Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
[/FONT]

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kople emeginiz gitmiş çok geçmiş olsun 3 yıl öncede benim başımdan öyle olay geçmişti databeler yandı dedi 850 üyem ve yedegim kople gitmişti tabiki karşı taraf yeniden site yapti fakat aynısı olmadi bende sinirden siteyi kapatmiştım insallah sizinde sorunuzu çözerler

M

maiL

Misafir
geçmiş olsun. iyinet e de reklam verdiklerine göre kaliteli sanıyordum. tekrar geçmiş olsun.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostumuzu nerden alırsak alalım bence kesin ve kesin yedeklerinizi alın

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.iyinet.com/dedicated-c...diacted-kampanyasi-5-10-15-domain-hediye.html

burda firma sahibi gibi reklam yapmissin simdide gelmis burda hostumu kapattilar diyorsun biraz celiski var gibi
celiski filan yok ...siz hostbula girip firma hakkinda yapilan yorumlari bi okursaniz anlarsiniz o zma nceliski varmi yokmu..adamlar isi biliyomus ilk 15 gun super para iade garanti gunu bitene kadar sonrada aynen cikmaz yollar ve olaylar..basta superdi hemde mukemmel ama para iade gunu gecince iste hepsi bu bide bu reklam olayi benim refaransim uzerinden sati yapilirsa bende kazanacktim neden yapmiyayim..
:) Alem adamlarsınız ya. Önce firmanın reklamını yapar, sonrada yerin dibine sokarsınız.
alemlikle filan alakasi yok ayni olay sizinde basiniza gelebilirdi..sevdiginiz hosnuzagiden bir firmanin reklamini siz yapmazmisniz..bende ilk basta yaptim ama yapmaz olaydim..hostbuldaki yorumlari okursaniz daha iyi anlasilir..
saygilarimla

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
arkadaşım sen affilate sistemini kullanıp adamların adına satış yapmıyor muydun ?

yok efendim firmamız şöyle sunucular böyle ?

buraya o adamların adına ilan bile vermedin mi ?

şimdi sen ne hakla çıktın buraya konuşuyorsun ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5