İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Erdoğan'ın ataması yapılmayan öğretmenleri yönlendirdiği kişi

Selim96

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
41
31 Mart yerel seçimlerine sadece 17 gün kaldı. Toplumun birçok kesimi mağdur durumda. Ekonomik açıdan da zor günleri yaşadığımız şu günlerde 24 Haziran seçimleri öncesi verilen sözlerin hiç biri tutulmadı. 3600 ek gösterge, emeklilikte yaşa takılanlar, çiftçiye destek ya da hayat pahalılığındaki kötüleşmenin pozitif yönde değişmesi. Bunların hiç biri olmamışken iktidar partisinin ve başında isim Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ataması yapılmayanlarla ilgili "öğretmen ataması istiyoruz" taleplerine verdiği sert yanıt sosyal medyada da gündeme geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan atama taleplerine sert çıktı ve "Bu tür şeyleri çok farklı kişilere söyleyin, bana söylemeyin" diyerek adres olarak muhalefeti gösterdi. Sınavlara çalışmalarını da söyleyince, zaten sınavlara çalıştıkları cevabına karşı da "o zaman sınavdan sınava koşmaya devam edin" diyerek bu kesimin taleplerini hiç bir zaman görmeyeceğini göstermiş oldu.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın öğretmen ataması taleplerine tepkisi

makaleyaznet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
" Eğitimli nüfus arttıkça, beni afakanlar basıyor." diyenlerin zihniyetine, oraya gidipde atama istemek bile aslında " bile bile " lades olmak gibi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5