İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Erkocsoft.com ABLEJOV Arkadaşlık scripti ŞİMDİ ÜCRETSİZ

briselies

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açık kaynak kodlu - şifreleme yok - lisans yok - geliştirilmeye her daim müsait!
Günümüzün en iyi Arkadaşlık scriptlerinden birtanesi!

Özellikle veriyorumki, 2 gün sonra satışa çıkarsa birileri tarafından eğer, görün bilin diye, ücretsiz olduğunu...

ÖZELLİKLER:
PODYUM da resim gösterimi - SON VE GÜNCEL resim
Enson blog
en son video
en son müzik
en son üye
en son resimler
popüler üyeler
en zengin (kredisi yüksek üyeler)
site haberleri
üyelik yükseltme
site içi mesaj - mini mesaj panosu- tüm üyelerin görebileceği
kişisel anlık durum değiştirme
Gelen Mesaj
Giden Mesaj
Yeni mesaj
iletim raporu
engelli üyeler
istatistikler
Profil düzenleme
ziyaretçiler
arkadaşlar
arkadaş casusu
yeni arkadaşlar
favori kişiler
favori kişi ekleme
Resimler
resim yorumları
yeni resim ekleme
Yorumlarınız
adres defteri
yeni adres ekleme
ayarlar
arama
yeni üyeleri görme
guruplar
gurup oluşturma
katıldığım guruplar
gurup arama
oylarım
oylama casusu
oy verdiklerim
müziklerim
müzik ekle
müzik yorumları
videolar
video ekle
video yorumları
bloglarım
blog aboneliklerim
blog abonelerim
blog yorumlarım
yeni blog
Etkinliklerim
yeni etkinlik düzenle
katıldığım etkinlikler
Sanal bankam
sanal para gönder (kredi)
sanal mağaza
iletişim
kullanıcı raporlama (şikayet)
arkadaş davet etme
yardım bölümü
Gibi fonksiyonları ve daha çok çok fazlası!

En can alıcı özelliklerinden birtanesi, YÖNETİM PANELİNDEN kullanıcınızın adı ile, şifreye gerek olmadan direk login olabilme imkanına sahipsiniz!
Tüm kullanıcıların giriş loglarını anlık görebilirsiniz!
Özellikleri tek tek sıralamak zor olacağı için, demo eklenmiştir. Mükemmel bir yönetim paneline sahiptir.

Neden Ücretsiz? Geliştirilme süreci bitmiştir. Özel yazılımımız olan NİRVANA Arkadaşlık Yazılımı Serileri ile Arkadaşlık scripti gelişimine çok çok ucuz fiyatlarla devam etmekteyiz.
Sitemizde ilginizi çekebilecek diğer web yazılım ve masa üstü uygulama yazılımlarıda mevcuttur.
isteğe göre özel yazılım masa üstü uygulaması, çözümleride sunmaktayız.
SEO - Reklam - Toplu Mail hizmeti - Toplu mail programı - Webtasarım - webyazılım hizmetleri yanı sıra, sayamayacağımız daha bir çok hizmetimiz mevcuttur...

Kurulum bilgisi, exe içerisindeki webdosyaları yanı sıra BENİ OKU Dosyası içerisinde mevcuttur. Adımları lütfen kusursuz olarak takip edin.
Bu script için destek verilmemektedir. Sorununuz olmaz! Sitemizde demo mevcuttur. Ama eğer olursa (sizden kaynaklı ufak tefek) webmaster yardım forumlarından çözümler üretebilirsiniz.
Kuramadım, Nasıl kuracağım vb gibi şeyler hakkında atılan maillere cevap verilmeyecektir. KURULUM DOSYASI İNDİRECEĞİNİZ DOSYADA MEVCUTTUR.

Demo & Download: http://www.erkocsoft.com/oku.php?id=35

yada
http://www.datingturkiye.net/arkadasliksiteleri/ablejov/login.php
demo
demo

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5