İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ermeni Soykırımıymış Geçmişiniz Tertemiz

H

halilarici

Misafir
Sabah haberlerini izliyordum.Fransa ‘meclise ermeni soykırımına karşı çıkanlara ceza verilecek.’ yasasını kabul ettirmeye çalışıyormuş.Olmayan soykırımı nasıl kabul ettireceksiniz ? İlla soykırım istiyorsanız getirin öldürelim.Olsun bir soykırım o ********lere daha sonra gelin neremizden asarsanız asın.Bu sefer Türkiye büyük yerden savundu.

Abdullah Gül ve Başbakanımız büyük tepkiler gösterdi.Konuşmalar şuan akllımda değil.

Türk kamuoyunun ne yapacağının önemli olduğunu söyleyen Eğilmez, “Biz dernek olarak Fransa‘ya yönelik bir protesto kampanyasına başlıyoruz. Bu kampanyaya katılmak, daha doğrusu bu haksızlığa ve utanmazlığa tepkinizi göstermek isterseniz; Fransa‘nın Ankara Büyükelçiliği’nin faks numaraları 0 312 455 45 27, 0 312 455 45 07, 0 312 455 45 57, 0 312 455 45 72, 0 312 455 45 37, 0 312 455 45 47′dir” şeklinde konuştu.
209434_tbmm.jpg

Ve ******** [Yasaklı kelimede olsa onun bunun diyelim] Bdpli sakıkın konuşması:

“Katliam kültürüde geçmişimizde var.’ demesiyle meclis karıştı.Zaten karışmazsa artık bırakırdım.Değerli Akp ve Chp millet vekillerimiz karşı çıktı.

“Ecevit seyirci kaldı” Dediğinde ise bunu neden söylediği çok belli oldu.Ecevit zamanında tüm pkklılar ardı ardına baskın yiyorlardı.Yalansa yalan diyin.

Kaynak:Ermeni soykırımıymış geçmişiniz tertemiz

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Keşke zamanında ermenilerin kökünü kurutsaydıkta böyle havlayamasalardı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5