İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ermenistan Eurovision'a katılmıyor

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ermenistan, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de mayıs ayında yapılacak Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmama kararı aldı.

Avrupa Yayın Birliği'nin internet sitesi haberi "Ermenistan Eurovision 2012'den çekildi" başlığıyla duyurdu.

KATILMAYACAĞINI MEKTUPLA BİLDİRDİLER
İnternet sitesinin haberine göre Ermenistan İçtimai Televizyonu Bakü'deki Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmayacağını Avrupa Yayın Birliğine gönderdiği mektupla bildirdi.

Ermenistan karara gerekçe göstermedi. Kısa adı EBU olan Avrupa Yayın Birliği yetkilileri üzüntüyle karşıladıkları kararın kendilerine bağlı olmayan sebeplerle alındığını belirtti.

Mayıs ayında Bakü'de yapılacak 57'inci Eurovision Şarkı Yarışması'na 42 ülke katılacak.

Video ve Kaynak

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
ordan çekildikleri gibi karabağdan da çekilseler ne güzel olur.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
derin üzüntü içerisindeyim, kahroldum şuan

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
o kadar hazırlık yapmıştım çürük domatesler boşa gidecek şimdi, neyse salça yapar yerim :)

edit: domatesten turşu olur mu ?

fulltimeonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çok ta lazımdılar sanki hersene ses getiriorlardıda katıldıkları katılmadıkları belli bile değildi şimdide seslerini böyle duyurmaya çalışıorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5