İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ersun Yanal istifa etti

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Olması gereken buydu. Aslında bu karar denizlispor vb. iç saha yenilgilerinin ardından hemen verilmeliydi.

Sivas götürcek gibi bu sene.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
daha çok gelip giden olacaktır. bir bizim araGOnes gitmez oda istenmediği için.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
ah sepulchral ne hatalar varda başımıza gelen ve başımızdan gitmeyen en büyük hata bu araGOnes

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ah sepulchral ne hatalar varda başımıza gelen ve başımızdan gitmeyen en büyük hata bu araGOnes

Takımlarla bir alakam yok yalnız. Aziz yıldırım-ın harcadığı paralara karşı bu mağlubiyetler çok kötü.

Birde en komik yanı fenerbahçenin. Teknik adamın maç sonu röportajları:p

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Şampiyonlar Ligi > 2.tur şansımız kalmadı > uefaya gitmek için uğraşcaz > uefaya gidemedik > lige ve türkiye kupasına bakcaz > ligte art arta yenildik iyi oynuyan bizdik

aziz yıldırımla aragones gitse zaten takım düzelcek

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha ilk senesinde yeni kurulmuş bir takımı bana göre geçen seneden çok daha iyi bir duruma getirdi Ersun Yanal hiç sabretmeyi bilmiyoruz malesef, Fatih Terim'inde ilk yıllarında neredeyse arkasından teneke çalıyorlardı gitsin diye yönetim arkasında durdu sabretti sonuç 1 UEFA, 1 Super Cup...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yazık oldu.
Hemen hemen tüm futbolcuları yeni olan bir takımın başına getiriliyorsunuz ve sizden şampiyon olmanız bekleniyor, son 6 haftaya girildiğinde 3. sıradasınız ve "Ersun Yanal istifa" sesleri.
Futbol camiası böyle bir şey işte.
Umarım bundan sonraki futbol yaşamında başarılı olur Ersun Yanal.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ersun Yanal'ı önceki çalıştırdığı kulüplerde iken de sevmezdim...
Adam futbolu bırakıp inşaat işlerine başlamıştı, işi yardımcıları götürüyordu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5