İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

eschat

Turkh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
loi yok arkadasim ordan baktimda benim derdime care bir konu goremedim:) sunu soracaktim simdi ben eschat aldim, ozelini ac kapat kodlarini ekledim fakat calismadi eschat almadan once baska bir sunucuya linkledigimde orda denedim o kodu calisti bunun icin yardim ariyorum.

Turkh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok arkadasim ordan baktimda yoktu ben eschatima ozelini ac kapat kodu ekledim fakat calismadi ne yapmam gerekli ?

Turkh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
</table><br><a href=# onClick='javascript:document.esChat.d("friends" ,"nickserv,channelserv");'><font size="2" face="Verdana">Özelime sadece benim özeline Yazdıklarım Yazabilsin? </font>- <font
color="#FF0066" size="2"
face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">Özeli Kapat</font></a>  
                    <a href=# onClick='javascript:document.esChat.d("friends" ,"");'><font size="2" face="Verdana">Özelime Herkes Yazabilsin </font>- <font
color="#FF0066" size="2"
face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">Özeli Aç</font></a><br><hr></br>
<p>

kodlarda bunlar diger sunucularda calsiyor ama benim yerimde calismiyor

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Hangi eschat versionunu kullaniyorsunuz, ayrica bu java ile eschat e komut gonderme olayını sitelerinde cok acik sekilde aciklamislar bence tekrar bakmalisin.

Turkh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inan baktimda yapamadim 3.6 version var 2 hafta once aldim

www.asgum.net bu domain uzerinde eschat ben www.aksaraysohbet.com/sohbet.asp buraya ekliyorum kodu ama olmyure

yokmu yardimci olabilecek birisi arkadaslar ?

o kadar eschati olan var 1 kisi bile yardim etmiyor ayip valla bumudur bilgi paylasmak:)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaşım yazılan bir konuya anında veya daha sonrasında yanıt gelecek diye birşey yok. Flood yapmayınız. Sabredin bilen illaki paylaşır bunun ayıplık birşeyi yok.

Junkmail

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorun çözümü

Kullanmış olduğunuz kodlar doğru, aşağıdaki şekilde düzenleme yapınız.

Sitenizde bulunan satır : <applet codebase=http://irc.asgum.net height=340 ....
Şu şekilde değiştiriniz : <applet name=esChat codebase=http://irc.asgum.net height=340 .....

Kolay gelsin,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5