İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eşcinseller internet ve hek’ten Ne Anlar ?

• Konbuyu başlatan dreaministanbul
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
milletin karısına kızna bakmıyorlar ama milletin kocasına abisine bakabilirler :D
dün gece gördüm bi tane, allahlık valla

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yavv herkes adama eşcinsel diyor birşey olmuyor ben deyince -4 itibar puanı alıyorum ne iş anlamadım ama neyse maksat eğlenmek :D:D:D:D

D

dreaministanbul

Misafir
Konuyu açan arkadaşın eşcinsel mi değil mi olduğu belli değil,

Konuda alıntı yazmış ama sonra konuya bir daha mesaj yazmadı :)

evet eşcinselim.

Ekleme:
milletin karısına kızna bakmıyorlar ama milletin kocasına abisine bakabilirler :D
dün gece gördüm bi tane, allahlık valla

nerden fark ettin yoksa sendemi bakıyordun milletin kocasına abisine o esnada veya
sendemi eşcinselsin o kadar dikkatini çektiğine göre veya sana bakmadığına alındınmı ###

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yikin su tabulari ne zaman insana insan oldugu icin deger vericegiz. kimse istegi dogrultusunda erkek kiz veya escinsel vs sekilde dogmuyor, allah isine karisiyorsunuz.. unutmayinki cevrenizde ailenizde biri escinsel olabilir.. 5 Yildir evliyim onceleri bende sizin gibi dusunuyordum Yurt disina yerlesince bu insanlarla ister istemez karsi karsiya geldim baslarda olurmu yaw kiziyordum ama bu insanlarla oturup konustugunuzda aslinda pek birsey istemediklerini farkediceksiniz.. gulunecek veya dalga gecilecek bir durum degil bu ulkemizde escinseller is bulamadiklari icin kotu yollara sapiyolar.. avrupada ise ya modacilar yada cesitli islerde calisiyolar kimse kimseye sen escinseldin demiyor jerkes kendi isine bakiyor bana degmiyen yilan bin yil yasasin sozu gibi escinsellikle para karsiligi baskalari ile birlikte olanlari karistirmayalim..

Bence insana insan oldugu icin deger vermeliyiz on yargilardan kurtulmaliyiz.. Turku Kurdu alevisi sunnisi,cerkezi,tatari,ermenisi,escinseli,ozurlusu, vs TC vatandasi olan herkes sunu demeli Yasasin halklarin kardesligi.. Bunu demedigimiz surece Yobaz bir toplum olmaya mahkumuz...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
evet eşcinselim.

Ekleme:

nerden fark ettin yoksa sendemi bakıyordun milletin kocasına abisine o esnada veya
sendemi eşcinselsin o kadar dikkatini çektiğine göre veya sana bakmadığına alındınmı ###

neyse ya bişey söylemek istemiyorum

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Konu negatif geyige dondugu icin kapatilmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi